şükela:  tümü | bugün
  • sinir bozucu eylem, hatta tam bir rezillik. iyi ki orada yoktum.
    bolu'da gerçekleşmiştir. adam 'bilek firiday' (black friday) tabelası gördüğü her mağazaya sözlü olarak saldırıyor ve bunu facebookta canlı yayınlıyor. maaşını mağazaların verdiği avm güvenlik görevlileri de bu olayı izliyor.

videosu

bu da videosu

edition 1: link ekleme
    2: videoda yanlış olduğunu düşündüğüm şey protesto değil protestonun uygulanış biçimidir. ben ailemle alışveriş ederken böyle birşeyle karşılaşmak istemem mesela.
    3: vurmayın artık bana. videoyu protestocu mahmut alan kendi çekmiş ve yaymıştır. izinsiz kullanılan bir veri değil. istemese yaymazdı.
    4: konu avm kültürü veya solculuk değil, birilerinin ekmek teknesine saldırmak veya toplumu kışkırtmaktır. duyar falan kasan yok. duyarı videoyu çeken adam kasmış.
  • bilek firidey
  • senin şu başlığı açmanla adamın protestosu arasında hiç bir fark yok bence, bırakın insanlar düşüncelerini özgürce haykırsın. o çomar bu ateist öbürü solcu insanları yargıladıkça bir adım bile ilerleyemeyiz.
    black friday den faydalandım mı? evet
    adı umrumda mı? hayır
  • videosunu izlemediğim olay.

valla donanım haber ölücüleri yakalarsa, öldürene kadar bafiler o arkadaşı, söylemedi demesin sonra.
  • bir adet ağır çomarın okumadan, araştırmadan kendince dine saldırı olarak gördüğü duruma saldırısı. şaşırtmamıştır.

not: gittiği ve gitmeyin dediği tüm mağazalara inadına gidicem anasını satayım.
  • beyin yerine bok dolu kişilerin yaptığı protesto
  • kara cumayı hakaret olarak algılayıp, vakti zamanında haçlı seferlerini yapmış insanların torunlarınca icat edilen ve tahminen doğu türkistan'da müslümanları katleden çinliler tarafından üretilen kameralı cep telefonunu satın alıp bunu kullanan bir geri zekalı tarafından yapılan eylem.
  • açmayın çomarlı video
  • böyle tipim olsa herhalde ben de bir yerleri basardım diye düşündürttü izlerken. paylaşılıp kimin hayat tarzına müdahale etmişiz diyenlere kadar ulaştırılması gereken, organize suç barındıran bir video.