şükela:  tümü | bugün
  • badem'in müzik kanallarında videosu dönmeye başlayan çıkış şarkısı..
    sözler karacaoğlan'a, müziği ve düzenlemesi ise gruba ait
  • banjonun sarki duzenlemesinde pek hos gittigi taptaze badem parcasi.
    klibinin son konser kismi bogazici universitesi albert long hallda (saatli bina, bts) cekilmistir.
  • dinlendiginde tebessum ettiren sarki garip bi sekilde hos bir tinisi var
  • sözleri karacaoğlan'a aitse, neden şarkı da bana kara diyen dilber ismini taşımıyor, merak içerisindeyim.
  • çok hoş bir yorumdur ama ismi niye değiştirmişler, gerçekten adamı düşündürüyor..
    lakin direk bana kara diyen dilber'e bakabiliyor insan: hatta #8416655
  • radyoda bırkac defa rastladıgım ama kim oldugu bilmedigim cok guzel coverlanmıs parcanın adi, sanirim banjo kullanılmıs solo kısımlarda cok guzel olmus kutlarım kimse bu arkadas.
  • "bu ne be" tepkisiyle dinlemeye başladığım, sonunda "bi daha yakalasam bi yerde de dinlesem" dedirten çok özgün bir çalışma. sözlerin derinliğini ziyan etmedikleri için bir kez daha takdir ettiğim badem şarkısı.
  • insana hic bi sey hissettirmeyen sarkilarin varligini kanitlamada kullanilabilecek bi parca...gerekirse klibi de insanda seyretme istegi uyandirmayan klipler arasinda gosterilebilir...
  • melodisi ile ayrı, sözleri ile ayrı hoş olan, insanın kendini iyi hissettiren, benim gibi sanah yataktan nemrut kalkan insanlar için panzehir değerinde şarkı.
  • az evvel akustik versiyonunu klibi ile birlikte dinlediğim, gerçekten de kendi ayrı harika, akustiği ayrı harika bir parça...