• yozgat'ın incisi yazar. yozgat başlıklarını sektirmez, her gün takip eder.

anadolu takımında kanat oynayan genç topçu saçları vardır.
    adı baskı balata parçasına benzeyen değişik bi sigara içer.
    eski timbersaw'lardan olup, istikrarlı invoker'lardandır. favori lafı "abi ne bileyim, siz girdiniz diye girdim" dir.
    depresif'mi değil mi hala anlamadığım insanlardandır. her türlü yerde iki büklüm uyuyabilen insanlardan olup kıskandırandır.

bilmez ki; leş kargası ben değil, benim dışımdaki bütün insanlardır.
  • seneler sonra dota kariyerine geri donmus her mevkide oynayabilen efsane
  • takıntılıdır.
  • bu suser biraz garip bi tip çocuklar,ne yaparsa yapsın sanki doğruda karar kılan bir insan profili çiziyor,arada parlıyor coşuyor ediyor sövüyor seviyor,patlıyor, gömüyor,eziyor,öpüyor değişik bir tip ayak uydurmak zor kendisine o yuzden ben kendisine ayak uydurmaya karar verdim.

mesela canın sıkkın çıkmazdasın ama ne yapacağından emin değilsin,sor babacım osuya,o olsa ne yapardı en masum çözümü düşün ve uygula bu kadar basit.

tanım falan girmem lazım : yanlışın ne kadar güzel olduğunu bile bile doğruyu yardıran bir yazar.
  • keşke hiç askere gitmeseydi de bi çay içip öyle boş boş konuşsaydık dediğim doğum günü çocuğu.

varlığı değişik ve güzel şeyler yaratıyor, arkadaşlık hissinin yarattırdıkları mı diyim yoksa karakter yapısı mı aslında o kadar sevecen bi tip de değil öyle herkesi sevmez uyuz bi tip aslında sokakta görsen baby face, odasına girince leşş yine de sanki o yokken hiçbirşey yokmuş gibi, bu çocuğa karşı ne kadar açık olursan o kadar bağlanıyosun değişik bir enerjisi var.

şu an düşünce bütün yanlışlarımı sen doğruluyosun bu zaman kadar hep böyle gitti ne kadar boktan bir insan olsamda , senin farklı doğruların ve beklentilerin var sen sadece yanında olmamı istiyosun yeri gelince bunları yok sayıp benim için de önemli olan bu, ben de senin yanında olmak istiyorum.

hayırlı tezkereler.

ok tanım da yaparım, iyi ki doğmuşsun ve iyi ki o gece bana güvenmişsin dediğim kişi.
  • nick alti girmedigim tek takim arkadasim, guzel adam
  • bundan sonraki hayatında çok daha mutlu bir insan olucağını düşündüğüm pambıh gibi bir dota oyuncusu,yazar.
  • bi büyük eşliğinde muhabbet etmek istediğim(tekrardan) yazar.
  • yüreği kocaman dostum. çünkü çok az insan kendinden başka biri için harekete geçer. ama üşenmeden çekinmeden yapabileceği ne varsa yapmaya hazır olduğuna çok kez şahit oldum. entryleri orijinal bilgiler içerir takip edilmesi de baya keyiflidir.
    selam kanki ehe
  • şaka maka yok okuyacaksın diye methiyeler düzeceğim şimdi.
    bu yazar kişisi alet çantasındaki yıldız tornavida gibidir ya da petibör bisküvi arasındaki lokum gibidir. bazı olayların olmazsa olmazı var ya kendisi de bizim olmazsa olmazımızdır. dışardan birine arkadaş grubundan bahsedince grubun birleşim noktası o galiba herkes ona bağlı diyorlar. imzasını atıyor tabi.
    bir de dünya tatlısı bir sevdiceği var en büyük hayalim çocuklarını sevmek. 27 yaşındaki insanı mıncıramadığım için çocuk yapsın da onun yerine çocuğu mıncırayım diyorum. çocuk yapmalarını istememin tek sebebi bu. yoksa yapmasınlar çocuk mocuk zor iş gezip tozsunlar derim.
    geçen arkadaşlıklarını sorgular oldum sen misin sorgulayan al sana aduuuuket diye yapıştılar minnoş minnoş kalplerini.
    kendisi güzel insan. sevdiceği güzel insan. iki güzel insanı bir yazar nicki altında pohpohladım mesaim bitti hadi eyvallah.
    barıştık mı bebeler??
hesabın var mı? giriş yap