120 entry daha
  • erkan can'ın mum damlatma sahnesinde devamlılıkta büyük sıçan dizi. ulan bari yakından akıtsaydınız sahneyi bu ne böyle. beş saniyede bir açı değişiyor şamdan bi yatakta düz , bi yukarda eğik. kurgu yapan da mı uyudu.
  • yoklukta gideri var, her ne kadar iki basrol oyuncusunuda tam begenmesemde iyi kotariyolar gibi gibi.
  • özellikle saygın soysalın oyunculuğuyla harikalar yarattığı dizi. beğenerek izliyoruz.
  • elif karakterinin ağlamasindan tiksinti gelmiş dizi. ıgrenc rol yapmasını sineye cektiydik de bu çileden çıkarıyor.
  • bır kez daha tuba buyukustun'e maruz kaldıgımız dızı. yok hayır, kımsenın begenısıne lafım yok, ben kendıme acıyorum asıl. hepsı bu.
    ayrıca, kız kardesı nılufer rolundekı kız -adını bılmıyorum- cok daha ıyı oyuncu. umarım daha cok on plana cıkar.

edit: imla
  • şu ana kadar izledigim en guzel ve en surukleyici turk dizisi. umarım hep boyle devam eder. yalnız olaylar o kadar hızlı ilerliyor ki insan dusunmeden edemiyor bu dizi kac bolum surecek diye. metin ve nilufer askı, elif ve omer askından daha mı heyecanlı olacak merakla bekliyoruz.
442 entry daha
hesabın var mı? giriş yap