şükela:  tümü | bugün
 • bir rivayete göre bir müddet sonra adı yeşilyurt ve karabağlar semtlerinden türetilen yeşilbağlar ismi ile değiştirilecek belediye.
 • inönü caddesi'nin sol tarafında kalan kısmı kaplamasıyla ilgili;

  (bkz: sacmaligin daniskasi)
 • daha önceleri oturduğum yerden karabağlar'a dolmuş olurdu. 40 - 45 dakikadan önce gitmezdi dolmuşlar burdan karabağlar'a. şimdi bu belediyeye dahil edildik. karabağlar belediyesi'nin binası da buraya taşındı. ama hala burdan karabağlar'a giden dolmuşlar var. yine aynı istikamet, aynı süre gerçekte karabağlar'ın olduğu yere gidiyorlar. bir işler dönüyor sanki buralarda ama bakalım.
 • iki aydır ödenmeyen maaşlar yüzünden çalışanlarının sendika kararıyla greve gittiği belediye.

  inşaallah yeni başkan, çalışanlarının mağduriyetlerini giderir ve bir daha böyle durumlar yaşanmaz. emeklerinin karşılığını zamanında almak, herkesin en doğal hakkıdır.

  link
  link
  link
  link
  link
  link
 • şu an taşeron firma ile çalışmak istemeyen disk'e bağlı emekçilerle belediye arasında tam bir kriz yaşanıyor. başkan taşeron firma ile çalışmayacağının sözünü vermişti seçimden önce. bu sözünü tutup tutmayacağı ilerleyen günlerde belli olacak. umarım konak belediye başkan yardımcısı değil, karabağlar belediye başkanı olduğunu hatırlar ve verdiği sözde durur. aylardan beri maaşlarda sorun vardı zaten, alamayanlar vardı. yeni başkan yeni umuttu; ama gelir gelmez, maaşların miktarıyla ilgili sözler ederek rengini azıcık belli etti aslında. velev ki ona güvenmediği için emekçiler utanır.

  (ama... aması var işte)

  ilgili haber için link.
  link
  link
  link
  link

  mjorate cephedeymiş gibi bildirdi.
 • belediyede taşeron ile ilgili oluşan kriz şimdilik bir çözüme kavuşturulmuş gibi duruyor. hadi bakalım, inşaallah her şey yoluna girer ve kimsenin emeği sömürülmemiş olur.

  link
 • emlak vergisiyle ilgili bir sorunum için kendilerine mail attım. iki gün sonra talebinizi değerlendirmeye aldık diye yanıtladılar.
  soruyu cevaplamak için ise bir sonraki vergilendirme dönemini bekliyor herhalde beyzadeler.
  ilgili birim telefonları da cevaplamaktan aciz olduğu için bekliyorum şimdilik.
 • bugün gittiğimde bir memur ablanın rahatlığına hayran kaldım.pc de facebook telefonda candy crush vardı. çalışmak istediğim kurum.
 • inönü caddesinin deniz tarafı konak belediyesi üst tarafı karabağlar belediyesidir.
  alt taraftaki çöpler gayet düzenli olarak alınırken karabağlar tarafının çöpleri bir süredir bu şekilde:
  http://i.hizliresim.com/wgmdoq.jpg
  bu, toplama ile ilgili bir sıkıntı mı yoksa konterynerlerin yetmemesi mi? bilmiyorum. ancak acilen çözüm bulunmalı.

  benden sonra yazan olmuş ama ben başka bir sitede görüm. grev nedeni ile toplanmıyormuş çöpler.
 • belediye işçileri bir süredir belediye binasının önünde grev yapmaktadır.