şükela:  tümü | bugün
  • zonguldak karaelmas üniversitesine bağlı olarak karabük ilinde eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren fakülte ve yüksekokulların 29 mayıs 2007 tarihinde karaelmas üniversitesinden ayrılarak oluşturduğu yeni üniversite.
    (bkz: karabük teknik egitim fakultesi)

http://www.karabuk.edu.tr/
  • bu sene itibariyle merkez kampusunde bulunan muhendislik fakultesine de ogrenci alimini baslatan, yeni yeni yapilanmakta olan universite.
  • geçtiğimiz yıllarda kurulan taze üniversitelerimizden biridir. karabükten safranboluya doğru giderken, 100. yıl mahallesi civarında sağ tarafınızda ıssızlığın ortasına inşa edilmeye çalışılan kampüsünü görürsünüz. bittiğinde güzel olacak gibi görünen üniversitemizdir...
  • yeni üniversiteler içinde belki de en hızlı büyüyen üniversite.

özellikle uzaktan eğitim programlarının rağbet görmesi süreci daha da hızlandırmaktadır.

alınan bir duyuma göre gelecek sene fen edebiyat fakültesi bölümlerinde de uzaktan eğitim açılacak.
  • sahip olduğu spor salonunun zemininde büyük kanyonlara rastlayabileceğiniz ilim-irfan yuvası.hayır ayakta duramıyor insan nasıl spor yapmasını beklersin..komando mu yetiştiriyorsun kardeşim..sakatlanmamak elde değil..bak yine çok sinirlendim..
  • arkadaşımın okuduğu pek'te sosyal olamadığı üniversite.

ark: - kanka şenliklerde dj izzet çıkacakmış. gel lan beraber takılalım bizim evde. (mazlum bir yalvarış)

musti: - kanka sen dj izzeti dinle, gelemem ben...
  • çok başarılı bir rektörünün olduğu, kulağımıza çalınmış üniversite.
  • fen edebiyat fakultesine wireless yapılıyormuş. müthiş.
  • öğrencilerini sınavsız aldıkları söylentileri, bu gece kanıtlanmıştır. ösym'nin buna birşey yapması lazım.
  • teknolojiden de hizli gelisen universite, durduramiyoruz.