şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sezon 2012 – 2013, hafta 34 yani son maçlar oynanacak. zirvede herkes yerini bulmuş; galatasaray şampiyonluğu fenerbahçe ikinciliği garantilemiş. dipte 2 takım küme düşmeyi garantilemiş, son maç sonucuna göre ya karabükspor ya da istanbul bbsk (bugünkü başakşehir) 3. takım olarak küme düşecek. son maçlar şöyle;
  istanbul bbsk – kasımpaşa
  karabükspor - fenerbahçe

  son maçlar öncesi istanbul bbsk 36 puanda, karabükspor 37 puanda. istanbul bbsk kendi evinde kasımpaşa’yı yense, karabükspor fenerbahçe ile beraber kalsa küme düşen takım karabükspor olacak ama öyle olmuyor. karabükspor koca fb’yi 3-2 yeniyor ama neyse ki kasımpaşa istanbul bbsk’nü yenip dedikoduların önü kesiliyor.

  not olarak belirtelim, o zamanki hoca türk futbolunun yüzakı ve düşünürü aykut kocaman!

  bu arada merak edenler için dip not, emenike’nin transfer tarihleri:

  karabükspor’dan fenerbahçe’ye: 1 temmuz 2011
  fenerbahçe’den spartak moskova’ya: 29 temmuz 2011
 • lig bitti artık bitti korkmayın bu kadar fenerbahçe'den
 • hesap ortada. iki maçtan 4 puan al şampiyon ol. hatta evinde malatyayı farklı yen son zaten 4-5 averaj fark attığın rakibin yakalayamasın seni. son maçta istersen yenil.

  he bu demek değil ki fenerbahçe şike yapar vs. fenerbahçenin şu karabüksporu farklı yenmesi haber değeri bile taşımaz. karabükspor o kadar kötü. inanmıyorsan git galatasaray karabükspor maç sonucuna bak.