şükela:  tümü | bugün
  • soğuk kış şartlarında ısınabilmenin bir yolunu ararken, bir insan hayvanı icadı olan otobüsle seyahat etmek, ısınmak ve sosyalleşmek isteyen köpek dostumuzun görüntüleri.

otobüs boş, ama insan hayvanı müsaade eder mi, mutlak güç kendisinde ve bir sokak hayvanının o koltuğun altındaki kaloriferden iki durak faydalanmasına razı olamıyor.

mesaj: az insan olun, canlılığa önem verin, hayvanlara siz yardım edin, kendisi yardım istemeye geldi ise de geri çevirmeyin at kafaları.

http://www.milliyet.com.tr/…bindi-bwdmf2cjy9kr.html
  • karabük'te bulunmayan insanlığın hayvanıdır.
  • ben olsam akbil basardım, istediği kadar ısınsın köpek dostum.
  • köpek golden, yanlış görmediysem tasması da var. golden beslediğim için biliyorum haber değeri yok bence. bir çok insan otobüse binmeyi goldenlar kadar beceremiyor. misal metrobüs.
  • 'bizden olmayanlar'ı hiçbir zaman kabullenmedik. suriyelileri, dilencileri, çingeneleri, hayvanları... keşke o an o otobüsün içinde olsaydım. kimseye zararı yok zavallı hayvanın. ısınmak için girmiş işte. kaç para lan bi akbil? ciğeriniz kadar beş para ediyor mu?
  • bildiğin cins köpek.

sanırım golden ya da labrador bu. milletin her hareketini oyun falan sanıyor kendine. acayip sevimli lan. tipe bi bak şunun kapıdaki!

yaw bıraksalardı hayvanı bi kenarda dursa az ısınsa kime ne zararı var amk sığırları ya. uyuz oluyorum sırf dünyaya insan formunda geldi diye her canlıdan kendini üstün zanneden şu varoş beyinli tiplere.
  • allah belasini versin indirenlerin
  • karabük işte dedirtmiş hayvancağız. yozlaşmanın alasını yaşayan yerlerden bir yer daha. ufacık hayvanı ayağıyla itekleyip kahramanlık yapan oğlanı kutladılar mı merak ediyorum.
    karabüklü olup alınan varsa alınmasın. benim de doğum yerim karabük sonuçta.
  • şu şapşik köpek otobüsten nasıl indirilir ki? olması gereken köpeğin sarılıp sarmalanması, sevilmesi halbuki. kuyruğunu sallayışını yediğim. herkes köpek sevmek zorunda değil, olmaz otobüste köpek bıkbık demeyin hiç. suratına baksanıza ya, dünya tatlısı.

bu arada karabük halkı tam ondan beklediğimi yapmış, bu açıdan hiç şaşırmadım.
  • amına kodumun çomarları. emenike'yi de böyle kaçırmışlardı.