şükela:  tümü | bugün
  • nevresim işine el atan karaca'nın nevresimdeki marka adı. benim şansıma mıdır nedir bilmiyorum, ne zaman tv'yi açsam denk geliyor arkadaş. istanbul desenlisi hoşmuş yalnız http://www.modanevresim.com/…-kisilik,pr-4265.html.
  • nevresim, pike takimlari asmis bitirmis ev tekstili markasi. dizaynlar muhtesem, acayip guzel.
  • english home ve madame coco'ya tepki olarak doğmuştur.

ev tekstiline kaliteli bir giriş yapmıştır.
  • karaca home sinema kuşağı yapmış tüm kanallarda güzel filmler yayınlanmasına sponsor olmuş firma. pek güzel bir yapmış sayesinde güzel filmler izliyoruz. parlement sinema kuşağını da hatırlatarak çocukluğu da götürmüştür.
  • ne aldıysam fos. her yandan mutfak araç gereci satan firma fırlarken, bu rekabet ortamında bu kadar kötü tasarlanmış ürünleri piyasaya sürmek nasıl bir mantık acaba.

küçük tencere, saplarında plastik tutacak var, saplar varken de elimizi yakıyordu, sonra saplar sağa sola fırladı. yemek ısıtıyorsun sonra tencereyi tutamıyorsun.

cezve, kahveyi fincana dökerken alttan her yere döküyor, ağzından dökülmemek üzere tasarlanmış.

su bardağı, süslü bir şey ama yaldızlı değil. pembe su bardakları üç ay içinde (her gün yıkandıkları falan da yok) makinada beyaza dönüyor.

kahvaltı çatal kaşık bıçak takımı, sapları bir ay içinde çıkmaya başladı, yamuldu.

büyük indirimi olduğu için ve mağaza çalışanları iyi olduğu için mutfak malzemelerimin neredeyse tamamını buradan yenilemiştim, şimdi her şeyi teker teker tekrar alıyorum. parası pulu olan insan değilim, canımı fena yaktılar.

yaşasın ikea ya, artık ben de ikeacı oldum.
  • #anneolunca etiketiyle bu senenin anneler günü'ne damga vuran reklamını yayınlamış marka. fikir bana biraz sıradan geldi ama her bir parçasını çok güzel örmüşler ve çok yeni olmuş, çok güzel! çekimler kurgu mu, değil mi bilmiyorum ama kurguysa bir cast'tan bile kurgu kokusu almadım. gözleri doldurdu, tebrik ederim.
  • tasarım felaketi ürünleri olan firma misal sürahi blendera conta koymayı unutmuşlar sürahi dibinden su akıtıyordu acil işim vardı silikon tabancasıyla hallettim ama biraz uzun süreli çalışınca motor ısınıyor ve termistör devreyi kesiyor haliyle tekrar çalışması için aletin soğumasını bekliyorsunuz. soğutma kısmına baktım havayı alttan alıp tekrar alttan veren bi tasarımı var yani soğutma fanının içeri aldığı hava motora ulaşmadan dışarı veriliyor. kim tasarladıysa acilen sektör değiştirmesi lazım mümkünse moda sektörüne geçsin..
  • edirne erasta magazasında bugün başımıza gelen olayı anlatıyorum. kardeşime ev hediyesi getirilen üründe ciddi bir hasar vardı ve onu değiştirmeye gittik değiştirme fişi ile. oranın sorumlu müdürü olduğunu söyleyen bir bayan değiştirilemeyeceğini söyledi bizde değiştirmekten başka yapabilecek birşeyin olmadığını ürünü kullanamadığımızı açıkladık. bir afra bir tafra yaptı ve ürünü alıp cam bir ürün olduğu için şangur şungur gözümüzün önünde kırdı. böyle bir magaza müdürünü karaca home a yakıştıramadık. evet ürünleri cok güzel severek kullanıyorız ve yakınlarımıza hediye alıyoruz ancak böyle bir saygısızlığı hak etmedik.
    sonuçta bize ürün değişimi yapıldı ancak bu durum hiç hoş olmayan bir anı olarak kaldı.
  • her önüne gelene asılan, makamını kadınlardan faydalanmak için kullanan bir adet genel müdür yardımcısına sahip firma. iğrenç kelimesinin karşılıığıdır.