şükela:  tümü | bugün
  • yıllardır merak ediliyor, bunun içinde ne var acaba diye. 1 (bir) kişinin de aklına içine kamera göndermek gelmiyor. tabii ki canlı yayın yapan bi kamera olmalı. çünkü banttan izleyemeyebiliriz. geri getiremeyebiliriz. bu sayede merakları dindirecek bi proje.

not: bana ulaşmak isteyen bilim adamları için mail adresimi veriyorum. *
  • kameranın yollayacağı sinyaller karadeliğin çekim gücünden kaçamıyacağı için nafile bir girişimdir
  • nasa'daki bilimadamlarinin dusunemedigi yaratici fikir. eminim ilk kez duyuyorlardir. derhal haber gonderelim. hd olarak izleriz ne varmis goruruz hep birlikte. boylece bir gizem daha cozuldu. tisikkirler eksisozluk.
  • sinyalin gelmeme ihtimâli karşısında, kablolu bağlantı yapmak güzel bir çözüm olabilir. harcanıyorum bu zekâyla şerefsizim.
  • karadeliklerin zamanı büktüğünden habersiz adam beyanatı. karadelik al senin sinyalin senin olsun dese dahi o sinyal milyar yıllar içinde ancak geri dönebilecektir.
  • yahu neden bukadar tepki gosteriyorsunuz. sayesinde benimde merak ertigim birseyin neden olmayacagini ogrendim. ben dalga gecerler diye yillardir soramadigim soruyu bu yigido sayesinde ogrendim. yedirtmem size merakli ama bilgisiz genclerimizi. artik bu bilgiyi sayenizde ogrendi. baska biri sorsa oda artik sizin gibi cool takilip cevaplari teker tekwr dizecek. bide bende soruyu gelistireyim bari. simdi biz karadelige camerayi iple sarkitsak sonra ceksek o goru.tuyu alamazmiyiz. camerayida karakutu gibi saglam bi kutuya soksak ama goruntude alacak sekilde korusak yinedemi olmuyor. hangi cagdayiz lan hicmi caresi yok goruntu almanin.
  • tabi ki mümkün ama amariga bizden gizliyor.

sinyallerin çekim gücü kara delik tarafından emilirmiş de imkansızmış. ip bağlarız allah allah ya. lance armstrong hala ayda değil mi atsın o görüntü giderse çeker hemen.
  • kameranin zortlak olmasiyla sonuclanir.