• bozüyük'te bulunan yeşili bol bir tesis. mekan kesinlikle güzel bir yere konumlanmış yeşillerin arasinda insan kendini huzurlu hissediyor. biz akşam yemeği için gittik. konsept olarak kiremitte balik yapiyorlar. ızgara kofteleri de var sanirim ama gordugum kadariyla cok tercih edilmiyor. ailecek kaşarli alabaliklarindan söyledik. ortaya mezeler geliyor salatasi da dahil herhangi bir ek ücreti yok. ıcecek olarak kola istemistik ama soguk yoktu. boyle guzel bir tesiste buna dikkat etmeleri gerekir diye dusunuyorum. baliklarimiz 25-30 dakika gibi bir sürecte geldi. her ne kadar kılçıklarini temizlediklerini soyleseler de balik kilcikliydi. ben lezzetini begendim fakat annemin baligi yeterince iyi pişmemişti. bir porsiyon yemeyi seven birini doyurmayabilir ucret olarak da 30 lira gibi bir sey. gidilip gorulmesi gereken bir mekan yakin olanlar icin. kahvaltisini çok ovmuslerdi belki bir sonrakine kahvaltiya gider buraya eklerim.
  • içinden dereler akan harika bir kahvaltı mekanı. kahvaltıda çeşit bol, yiyecekler civar köylerden geldiği için taze ve lezzetli. eskişehir'e yarım saat uzaklıkta, küçük bir kaçamak için ideal.
hesabın var mı? giriş yap