şükela:  tümü | bugün soru sor
 • adı kara kargadan gelen tracker. insana emuleyi bıraktıracak, ratio uğruna dvd alıp ripletecek kadar muazzam bir arşive sahip tracker aynı zamanda. karagarga'da bir film aratılıp bulunamıyorsa büyük olasılıkla hiç bir yerde bulunamaz. şu adresten ulaşılabilir siteye lakin üyelik bulunabilir mi bilinmez. anca üye alımı açıldığı zamanlara denk gelinebilir veyahutta davetiye gönderecek biri bulunur;

  http://karagarga.net/
 • sadece bir seed'i olan ve toplam 28 kişi tarafından leech edilen bir dosyayı bile 103 kb/s hızla download ettiren, mükemmel ötesi tracker.
 • urban legend kıvamına gelmiş bir site olmuştur..

  herkes bahseder lakin "abi bi davetiye gönder de ben de yararlanayım, o film senin bu film benim coşayım" dendiğinde arkaya bakmadan kaçarlar..
 • yeterince aranılması durumunda bacanağınızın sünnet filmine bile ulaşabileceğiniz kadar taşaklı bir film arşivine sahip torrent sitesi.

  o değil de karagarga'nın türk torrent sitelerinde dönen tüm türk filmlerinden çok daha nitelikli bir türk filmi arşivi var. en basitinden recep ivedik filmi yok, o kadar yani.
 • deli danalar gibi davetiyesini aradigim ama bulamadigim yarim...
  herkes bu kadar ovuyor, icinde olmayan film yok diyor ama ben pek kullanicisina da denk gelemedim. o zaman sormazlar mi adama kim seed ediyor bu filmleri diye? bu degirmenin suyu nereden gelir, nereye gider biri aciklamazsa yakinda cocugumu kesicem bu site yuzunden.

  edit: gelen bir meşaz üzerine baktım ki bu entry yazılalı neredeyse 1 yıl olmuş ama benim hala bir üyeliğim bile yok karagarga'ya. artık kıllanmaya başladım. (bkz: urban legend)

  edit2: entry'i ilk girmemin üstünden 7 sene geçmesine rağmen hala bir insan evladının da "sen bu başlığın öncülerindensin, ilk arayanlardansın, seni el üstünde tutmalıyız" deyip bir davetiye göndermediği sitedir. ben yazdıktan sonra 180 küsür entry girilmiş. ellere var bana yok. tamam olm tamam, saygı göstermeyin, "al amk götüne sok" yazıp gönderseniz de kabulüm lan. site kapanacak belki 3 aya, ben daha arayüzünün neye benzediğini bilmiyorum.

  nolur beni de alın lan aranıza.
 • sözü edilen film* nedeniyle hacklenmiş* torrent sitesi. ***
 • sinema alanında yüksek lisans yaptığım (lisansı da temize çektiğim) yerdir...
 • insanın bir şekilde karşısına çıkacağı hemen hemen her filmin bulunabileceği güzide torrent tracker. böyle kargaya can kurban.
 • alternatifi olmayan torrent tracker'ı. sahibi de bir türk ve oldukça kibar ve alçakgönüllü birisi. ama davetiyesini bulmak da her babayiğidin harcı değil.
 • oyle boyle bir tracker degildir karagarga, dunyanin en iyi torrent sitesidir. avistaz , cinematik , asiandvdclub , secret-cinema, torrents.ru, avaxhome ,surrealmoviez , demonoid ve thepiratebay gibi cesitli tracker ve rapidshare linki veren sitelerde upload edilen bir cok filmi bu sitede toplu halde gormek mumkundur. evet kurucusu da bir turktur ve bu internet aleminde dunya capinda turkiye adina en sahane isi yapmis kisidir kendisi.