şükela:  tümü | bugün
  • yeni çıkan %99 türkçe olan bir türk yapımı online oyun , arkadaşlar oynuyorlar fena değilmiş.
  • kore'li twelve sky 2 oyununun türkçesi, türk dağıtımı. sevinmiştim "vaay kendileri mi yazmışlar" diye ama değilmiş.
  • knight online kadar yaygınlaşabilecek hatta birkaç yıl içinde türkiye'de knight online'a metin2 muamelesi gördürtecek bir oyundur. %100 türkçe dil desteği, yine dertlerinizi dinleyecek tamamen türklerden oluşan yönetim kadrosu (ya da tamamen türkçe konuşabilen), iddia ediyorum ki knight online'dan daha etkleyici grafik sunması, hikayesi, oynanabilirliği gibi artı yönlerinin yanı sıra; son zamanlarda yaygınlaşan hile, kavim liderlerinin ~300 oy ile seçilip yalnızca 30-40 kişiye hizmet/yardım etmesi, -10.000 karakterden oluşan bir kavim göz önüne alındığında- destek olması, kavim hazinesini adeta sikmesiyle*, gündüz %70 15-16 yaş geceleri %100'e yakın yetişkin oyuncu profiliyle zaman hırsızı, güzel oyun(um).
  • (bkz: ggc)
  • kim ki bu karahan deyip bannerına tıkladığım sitesinde süt beyaz bir emoyu görünce bana michael jacksonı hatırlatan oyun. gitti dağ gibi adam..

http://yfrog.com/1ckarahanonlinej
  • hangi serverda olduğumu hatırlamıyorum da iki serverda da ejder kavmi her zaman ezilmiştir. gök kavmi en az user'a sahip kavimdir. azgın pars ve yılan kavimleri ise çok fazla user'a sahipti. bu yüzden her zaman kıyasıya savaştılar. her zaman başa baş gittiler. ittifakları pars ve yılan yaparsa karşısında diğer iki kavimde duramazdı.
    not: ben ejderdim.
    x2 not: oyun çok uzun sürüyor. 112 levele kadar normal bir yaşam sürüyorsunuz. karakol savaşlarından ibaret oyun. 112'den sonra diğer uluslara geçmeniz kolaylaşıyor. 112 levelden sonra u33 levele kadar gidiyorsunuz. daha sonra ilah12 levele kadar ilerleyebiliyorsunuz. kısaca oyun da 157 level'e kadar 1 yıl zaman geçirirsiniz. tabi bu zaman sizin hergün 3-5 saat online olmanıza bakar.
  • bir zamanlar güzel, şimdi ise gerçekten para tuzağı haline gelen oyun.

(bkz: mmorpg)
  • kapanacak olan oyundur, ciddi anlamda oyuncu kaybı yaşamıştır. bunun da sebebi 8 senedir level üst sınırı değişikliği haricinde başka getirilen hiçbir şey olmaması, dandik grafikler ve görevlerin aşırı "gereksizliği" gibi sorunlar.
  • oyunda iki kişi kalsa dahi oynayacağım hissi hiç gitmiyor çocukluğumu aldı benden nedendir bilinmez beni çeken bir şey var bu oyunda.