• ülkenin ekmeğine suyuna bi şeyler katıyorlar emin oldum ben.
  • gönül rahatlığı ile verebilirsin. sonuçta kendi emeğin var. 350 liraya da güzel defterler ve kalemler alarak, senin için ressam olmaya karar verdim dersin.

edit: zamanında kuzenim, kız arkadaşı için bir resim çizmeye çalışmış. kız arkadaşı avukat olduğundan mı yoksa zengin bir ailenin kızı olduğundan mı bilinmez, lükse aşırı düşkün. ilk kez manevi bir şey istemiş. kızımızın, pug cinsi bir köpeği varmış. kuzenime, -bunu çizebilir misin aşkm :s demiş. kuzenim de, ilk kez böyle bir şey ile karşılaşınca atlayıp olur diyor. internetten pug çizme tutorial'larına bakıyor. bir kaç deneme yapıyor. ı ıh olmuyor. çocuklar için adım adım çizme kitaplarına bakıyor, yine beceremiyor. sonra olayı bana anlattı, kuzen bana pug çizer misin diye rica da bulundu. olur çizerim deyip 1 tane çizmiştim. kuzenim tabi vermemiş. kendisi oturup uğraşmıştı. sonrasında kıza vermişti. oturdukları mekanda bardak altlığı yapıp orada bırakmış.
  • kazık yememek için yeteneğini keşfeden birinin doğuşu.

mükemmel cizmişsin, artık kazık atma sırası senin.

(bkz: şimdi onlar düşünsün)
  • bence resmi arkadaşına ver. o kadar emek harcamışsın. seni seviyorsa hoşuna bile gidecektir.
  • hiç uğraşmasaydın çomar kardeş keşke. aç fotoşobu yükle özel filtreleri, çıktı al karakalem çalışmasını. senin neyine sanatla yada sanatçıyla uğraşmak.
  • başlığı , karakalem resim yapamayan pinti , olarak değiştirmek lazım bence
    noldu kardeşim kolay mıymış ?
  • aslında rezalet değil iyiliktir. yazarın acilen bir göz doktoruna gitmesi gerektiğini göstermiştir.
  • sonuçta sanata yönlendiren rezalettir.
    çizilen resmi eleştirmemek gerektiğini düşünüyorum. çizilen resme kaynaklık eden fotoğrafı da görmeden karar vermemek lazım. belki de olan neyse o çizilmiştir.
  • resim ve heykelcilik + profesyonel olarak cg ile ilgilenen biri olarak vuhhuu dediğim çalışmadır.
hesabın var mı? giriş yap