• cem yılmaz 'ın instagram'dan yaptığı paylaşıma göre 2019 ocak'ta vizyonda olmasını umduğu yeni film(ler)i. hokkabaz sevenlerin seveceği bir film olacağını söylüyor cem bey, hayıllısı.

paylaşım

edit:
    (bkz: kaçamak)
    (bkz: 2 arada)
  • "evet sevgili sinemaseverler...yeni sinema fikrim “karakomik filmler” 2 film birden olmak üzere umuyorum ocak ta sinemada....ben başladım,gerisi de güzel gelirse cok şahane işler çıkacagına eminim...gorayı cok sevmiştim ama hokkabazın nın yeri ayrı diyorsan :) sıradaki parca sana"

diyerek cem yılmaz'ın duyurusunu yaptığı projesi. cem yılmaz birleşik yazmışsa biz de yazarız. gerçi o "ocak ta" diye de yazmış ama bilemedim.
  • cem yılmaz'ın 2019' un ocak ayında gösterime sokmayı planladığı yeni filmi.

beklediğimiz gibi uçmalı kaçmalı değil, hokkabaz tadında bir film olacakmış.

(bkz: başlık parsellemek)
  • artık cmylmz ın arifmiş, goraymış, arogmuş vs olayını tadında bırakıp biraz duygusal ve toplumsal film yapma olayına geçmesi lazım. biz de o zaman filmlerin tv ye düşmesini beklemeden severek sinemada izleriz kendilerini.
  • merakla bekliyoruz dedirten bir film.
  • komik desen değil, bir aksiyon yok, hokkabaz desen değil, gora desen değil, bir şeye benzemiyor açıkçası

ara olmasını dört gözle bekledim.koşarak çıktım. cem yılmaz iyice bozdu.

(bkz: yarısında çıkılan filmler)
  • (bkz: rezerve)

filmin ismi bu olmaz ya gerçi. olsun. beni şimdididen fazlasıyla heyecanlandıran proje. hemde 1 film den fazlasıymış, 2 film.
  • arif v 216 için beklentileri yüksek tutturup hayal kırıklığına uğratan cem yılmaz'ın yeni projesi.
  • https://www.youtube.com/watch?v=utzib8z7qfa

cem yılmaz'ın heyecanlandıran ve merakla beklediğim filmleri. tek film gibi iki ayrı yarıda iki ayrı film izleyeceğiz ve, paylaşımdan da anlaşılacağı üzere, kara komedi tarzında olacak. şimdiye kadar hiç 2 saatlik film açıp da ilk yarısında bir film, ikinci yarısında başka film izlediğim olmamıştı, o yüzden ilginç bir deneyim olacak benim için.

beklemedeyiz jemjim... yalnız bir de benim elimde bir komedi senaryosu var, onun da yapımcılığına bi' el atabilirsen saha zahmet...
  • türk sinemasında kaliteli işler çıkaran nadir bir isimdir cem yılmaz. beni heyecanlandıran bir olaydır. bir kaç istisna dışında türk filmlerinde sinema boykotumu sadece cem yılmaz filmlerinde askıya alıyorum.
hesabın var mı? giriş yap