şükela:  tümü | bugün
  • cem yılmaz 'ın instagram'dan yaptığı paylaşıma göre 2019 ocak'ta vizyonda olmasını umduğu yeni film(ler)i. hokkabaz sevenlerin seveceği bir film olacağını söylüyor cem bey, hayıllısı.

paylaşım

edit:
    (bkz: kaçamak)
    (bkz: 2 arada)
  • "evet sevgili sinemaseverler...yeni sinema fikrim “karakomik filmler” 2 film birden olmak üzere umuyorum ocak ta sinemada....ben başladım,gerisi de güzel gelirse cok şahane işler çıkacagına eminim...gorayı cok sevmiştim ama hokkabazın nın yeri ayrı diyorsan :) sıradaki parca sana"

diyerek cem yılmaz'ın duyurusunu yaptığı projesi. cem yılmaz birleşik yazmışsa biz de yazarız. gerçi o "ocak ta" diye de yazmış ama bilemedim.
  • cem yılmaz'ın 2019' un ocak ayında gösterime sokmayı planladığı yeni filmi.

beklediğimiz gibi uçmalı kaçmalı değil, hokkabaz tadında bir film olacakmış.

(bkz: başlık parsellemek)
  • cem yılmaz ne yaparsa güzel yapar !
    +1 ile destekliyorum..
  • kesinlikle heyecanlandıran proje.
  • kesinlikle heyecanlandırmayan proje.
  • artık cmylmz ın arifmiş, goraymış, arogmuş vs olayını tadında bırakıp biraz duygusal ve toplumsal film yapma olayına geçmesi lazım. biz de o zaman filmlerin tv ye düşmesini beklemeden severek sinemada izleriz kendilerini.
  • merakla bekliyoruz dedirten bir film.
  • komik desen değil, bir aksiyon yok, hokkabaz desen değil, gora desen değil, bir şeye benzemiyor açıkçası

ara olmasını dört gözle bekledim.koşarak çıktım. cem yılmaz iyice bozdu.

(bkz: yarısında çıkılan filmler)
  • (bkz: rezerve)

filmin ismi bu olmaz ya gerçi. olsun. beni şimdididen fazlasıyla heyecanlandıran proje. hemde 1 film den fazlasıymış, 2 film.