• dün akşam mesaj atıp "facebook'taki iptal yanlış, onu dikkate almayın" diye uyarmış festival. lakin bir üç herif gidecektik, muhtemelen kapıda kalıcaz. vay amk.
  • damımız olmadığından sokağına giremediğimiz festival, çok içince kızlara bişey olmazken erkekler sapıtıyomuş çünkü. canım ülkem.

not: yok mu bizi sevabına içeri aldırabilecek dam?
  • 4 ağustos itibarıyla mint karaköy'de başlamış olan envaiçeşit bira içebileceğiniz, dans edebileceğiniz gece 04:00 a kadar devam edip after parti ile 09:00 saatlerine kadar takılabileceğiniz festival. son gün 6 ağustos.

kendi başına takılan , adam gibi içip sapıtmayan ve sapkınlık yapmayan erkekler için tek sıkıntı şöyle bir uyarı yapmış olmaları ; " etkinlikte siz katılımcılarımızın rahatı için girişlerde kadın erkek dengesine dikkat edilecektir.*" .

kapı önünde duran iri yapıla adama , ben sandığınız gibi biri değilim , tek başıma biralardan deneyip biraz eğlenip çıkacağım, benim kız arayışım yok gibi muhabbete girmeniz can sıkıcı o kadar*.

hadi iyi eğlenceler.
  • yazanlardan gördüm kadarıyla vadettiklerini yapmayan organizatörlere sahip etkinlik. önce facebook 'dan nedense etkinliği iptal edip sonra facebook'da hata oldu diye saçma bir savunmaya geçtiler. üç aşağı beş yukarı neler olduğunu tahmin edebiliyoruz. yorumlardan gördüğüm kadarıyla;

-103 çeşit bira vadedilen ancak standart tekel biraları satan -o da 3 çeşitmiş-
    -aldıkları iletişimlere fiyat listesi gönderileceğini idda eden ancak göndermeyen
    -sitesinde katılım şartı olarak iletişim bilgilerini toplayan
    -etkinlik sayfasında fake yorumlar basbas bağıran
    -olumsuz yorumları silen (olumsuz yorumlar duruyor hala (o kadar çok ki yetişemediler sanırım)
    -damsız almayan (bunda haklılıkları var)
    -adı bira festivali olup bira çeşidi olmayan festivalde, birayı ilk gün 20ye satan (bugün 33lük efesi 10 tlye satıyorlarmış) rezillik

yorumlar öyle diyor

event sayfası yorumlar

bence şöyle olmalıydı;

(bkz: karaköy bira festivali rezaleti)

rezaletin muhattabı olarak da;

(bkz: türkiye gençlik organizasyonları)

hala sayfasına yazanları girip etkinlik iptal mi geleceğiz de yazanlar, böyle bi şeyi hakediyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap