şükela:  tümü | bugün
  • karaköy mono, yeni, bağımsız ve çoksesli bir edebiyat dergisi.
    2017 ocak, ilk sayısı çıktı, bayilere dağıldı.
    bendeniz de yazdım, heykel üzerine. hani hep tartışılan konularımızdan biri. heykeli, bir sanat eseri olarak gördüğümüz gün tartışmayı bırakırız diye umuyorum. onun da yolu okumaktan geçiyor, her anlamda okumak... neden hep okumak diyorum? okumak ilk olarak susmayı öğrettiği için, susup içeriyi ve dışarıyı dinlemeyi, anlamayı talim ettirdiği için...
    okuyunuz; duymak, hissetmek ve yaşamak için...

https://www.facebook.com/karakoymono
  • merak ederek bugün aldığım yeni dergi. oldukça güzele benziyor. okuması keyifli. yolları açık ve uzun soluklu olsun*
  • bugün hem karaköy havası aldım, hem de mono dergisine uğradım. bendeniz yeni kitap tanıtım yazarıyım.
    o kadar samimiler ki, inanılır gibi değil... içimden böyle insanlar kaldı mı dedim. hatta sanki kendimi orada çalışıyor gibi hissetmedim değil. o şekilde davrandılar. sanırım kendim gibi bir dergi buldum. yapıştım bırakmam onları.
    içerik anlamında da destek olmaya çalışacağım. sanki bambaşka bir evrendeydim. böyle insanlar çoğalsın ki, güzel işler çıksın ortaya. önemli olan şey önce saygı, samimiyet ve insanlık sonra da başarı.
    buzlu ortamlardan kurtulmak istiyoruz artık, bize sıcak ortam sağlayın, evimizdeki gibi hissedelim.
  • 2017 yılının son sayısı ile tanıştım bu dergi ile ve çok beğendim. dili anlaşılır, ilgi çekici ve içerik olarak da bilgi verici. eski sayılarına ulaşabilmek için hemen yayın koordinatörü ile iletişime geçtim. amacım satın almak iken bana yeni yıl dilekleri ile beraber hediye ettiler. bu kadar ince düşündükleri için kendilerini kutluyorum. umarım yepyeni sayılar ile istedikleri düzeyde okur kitlesine sahip olurlar.