şükela:  tümü | bugün
 • istanbul'da 1984 yılında kurulmuş ve halen aktif olan en eski rotaract kulübüdür. kurulduğu yıllarda sadece cerrahpaşa tıp fakültesi öğrencilerini aldığı için toplantılarını cerrahpaşa'nın kantininde yaptıkları rivayet edilir.

  ha babam parayı bastım, üye oldum diyemezsiniz. iyice bir terletirler üye olmak için. çeşit çeşit mesleki gelişim eğitimi alırsınız. forbes 500 şirketlerinin ceo'larıyla evlerinde çay içersiniz. omurilik felçlilerle koşarsınız(bkz: wings for life world run). kimsesiz çocuklarla yemek yaparsınız. hepsinden önemlisi çok kıymetli arkadaşlar kazanırsınız. ileride bir gün biri büyük bir hastanenin başhekimi olur, biri içine pet şişe attığınızda köpek maması veren makina icat eder.

  (bkz: kamil kaynak)
  (bkz: çağlar çuhadaroğlu)
  (bkz: pugedon)
 • bütün benzeri oluşumlar gibi, seçicidirler. fethullahcıların başarılı öğrencileri ayartmalarından farkı yokturdur. çöptür.
 • şehirli fetö oluşumları, hayır hasenat yapıyorlarmış? e çok kolay asgari ücret verdiğiniz iscilerinizin bebelerinin tüm eğitim masraflarını ustlenin o halde. ne oldu kuruyup kaldınız?