şükela:  tümü | bugün
  • https://twitter.com/…ami/status/1195337958431309825 buradan görülebilecek orospu çocuğu hayvandır.

kendi halinde yolunda yürüyen genç kızlara saldıran hayvan kere hayvandır.

bu memleket bizim ulan şerefsizler. hepinizin sesini kesecek, başörtüye, islam'a uzanan ellerinizi de kıracağız.

edit: olayı saptırıp bana hakaret, küfür edenlere cevap vereyim.

hayvan lafına takılanlar olmuş: yaşanılan olaydaki eylemci kişinin uyuz bir hayvandan farkı yok gözümde.

bu memleket bizimi soranlar olmuş, siz kimsiniz diye: türk ve müslümanım. türk ya da müslüman olmayanlarla değil, bu değerlere düşman olanlarla, husumet duyanlarla hatta ve hatta bu fikirleri yüzünden böyle sokak ortasında eylemde bulunanlarla her şekilde kutuplaşırım.

olaya tiyatro, kurgu diyenlere ise hiç sözüm yok. onlara muharrem "şizofren" demişti zaten.
  • kimsenin kimseye müdahale hakkı, hele ki bu şekilde fiziksel müdahale hakkı hiç yoktur. en ağır şekilde cezalandırılmalıdır ki emsal olsun. zira tek taraflı değil.
  • gerçek bir orozbu evladıdır.

edit: 2 entry önce gotün birisi "gerçek bir atatürkçüdür" yazmıştı, ona cevaben yazdım bunu esas itibariyle.

entry silinmiş.

2. edit: entry silinmemiş, atatürkün kurmuş olduğu cumhuriyetin nimetlerinden umursamazca yararlanan, ancak atatürk düşmanı olmasından mütevellit kenefteki bok kadar değeri olmayan aktrol beni engellemiş, iyi de yapmış :)
  • (#97825450) bu memlekette senin gibi orosbu çocukları oldukça hiçbirşey düzelmeyecek

ulan hani özgürlükçuydük ?
    hani hümanisttik?
    hani kadını koruyorduk?
    hani kadına uzanan eller kırılacaktı?

şu videoyu savunan herkesin mk..

ek: başlığı açan elemanın son cümlesini de aynı şekilde kınıyorum. bu memleket üzerinde yaşayan emeği geçmiş , vatansever herkesindir.

düzetme : bazı arkadaşlar kadının şizofren olduğunu söylemiş. ancak linki kaybettim.
    tabi önemli olan kadın değil zaten, böyle insanlar hep olacak. beni asıl şaşırtan buradaki bazı tepkiler, bu kadar mı nefret eder olduk birbirimizden?
    ayrıca mesaj aracılığıyla teşekkür eden ve iyi dileklerini paylaşanlara teşekkürü borç bilirim.
    işıdçi ve islamcı terörist diye mesaj atanlara da bilendim , müsait zamanımda küfür edeceğim..
    son olarak başlığı açan elemanı sadece kınadığım ve diğerine küfür ettiğim için haksızlık ettiğimi hatırlatanlar olmuş, düşünunca doğru ilk küfürü başlıkta ülkenin tapusunu alan arkadaşa da iletiyorum
  • işte bunlar hep malum solcu partinin demokrasi anlayışının yansımaları.
  • mini etekli bayana sataşan yobazdan bir farkı olmayan insanımsıdır ( hayvan dememek lazım, ne hayvanlar var çoğu insandan daha insan)
  • bunu savunan psikoloğa gitmeli.
  • tersini ne kadar kınıyorsan,düzünü de öyle kınayacaksın ki insan desinler.
    sebebi her ne olursa olsun kimse kimseyi tercih ve görüntüsünden dolayı aşağılayamaz ve şiddet uygulayamaz. tam da burası cumhuriyetle yönetildiği için olamaz.
    umarım herkes bunun farkına varır bir gün.
  • daha önce de şahit olduğumuz üzere o saatte orada ne işi varmış diye savunanların çıkabileceği üzücü görüntüler.
  • birileri toplumsal kutuplaşmayı körüklemek istiyor. münferit bir olay olduğunu düşünmüyorum.

ayrıca başlığın şuanki halini burda saklı tutalım: karaköy'de başörtülülere saldıran hayvan

hayvanlarla en ufak münasebeti olmayan insanların hayvanı hakaret olarak kullanması da sözedilen saldırı kadar ilkel bir davranış biçimidir. daha nitelikli bir başlığa editlenmesi dileğiyle..