*

şükela:  tümü | bugün
  • hayatını kaybetmiştir.
    http://www.sozcu.com.tr/…t-korkunc-iskence-2207715/

söyleyecek söz bulamıyorum.
  • ne alaka dedirten olay.amına soktumu evladı ne istiyosun köpekten ne alaka silikon falan annenin amına sık o silikonu.
  • insan denilen varlıktan her geçen gün daha da soğumam için bir neden daha.

aşağılık pislikler.
  • ananızın deliği varken köpekten ne istediniz orospu evlatları?
  • nasil ya nasil?
    insanim diyen bunu yapar mi?
    su vicdansizlari birileri bulsa da ayni seyi kendilerine yapsa en kisa zamanda!
  • bu nasıl bir orospu çocukluğu amınakoyayım ya. slikon tabancasıyla hayvanın makatından bağırsaklarına slikon pompalamak nasıl bir caniliktir. nasıl bir vahşettir.
  • böyle insan müsveddeleri için kıssasa kıssas kanunları gelsin istiyorum. bunu yapan adamın götünden sıkacaksın silikonu ağzından çıkana kadar basacaksın. arabasının arkasında köpek sürükleyen insanoğlu insan’ı da bağlayacaksın arabanın arkasına ankara’dan istanbula saatte 10 km hızda koşturacaksın gücü yetene kadar koşsun gücünün bittiği yerde can çekişerek gebersin.
  • sokaktaki çocuklara bakıyorum. bi kedi görünce tekmeleyip kovalamaya korkutmaya çalışıyorlar. güya oyun oynuyorlar. ama karşısındakinin canlı olduğunun farkında değil.

kabahat çocuklarda değil. eğitimsiz ve vicdansız, sevgisiz anne baba sayısı o kadar fazla ki yetişen nesil de iyi olamıyor.

kedi köpek beslemem. çok fazla sempati de duymam ama göte silikon sıkıp kendini tatmin etmek nasıl hastalıklı bir kafadır. bunu yapan düşünün başka neler neler yapabilir. potansiyel suçlular resmen aramızda
  • nasıl bir vicdan sahibi insanlar bunlar gerçekten anlayamıyorum. artık bunlara insan olarak görmediğim gibi şimdi canlı bir varlık olarak hatta cisim olarakta görmüyorum. bu şeyler(things) bu evrende yoklar. onları inandıkları tanrı, yaratıcı, allah her ne ise onlara havale ediyorum. ahlaki terbiyemi bu "şeyler" için bozmak istemiyorum.
  • bundan zevk alanın anasının amına çimento dökeyim. nasıl bir orospu çocuğu bunu yapabilir bunu yapacak motivasyonu nereden bulur çok merak ediyorum.