• (bkz: kmü'nün şeytanlı akademisyen ilanı). neden aradıkları yavaş yavaş ortaya çıkıyor.
  • gülümsetti. burdan, büyük ihtimal 2. öğretim işletme gibi boş bölümler okuyan kız arkadaşı tebrik ediyoruz.
  • bu sinir krizi geçirme olayı sadece bizim ülkeye has, cahillikten geliyor, kontrolsüz düşünmekten ve davranıştan ötürü,
    böyle bir olayı duyunca normal olması gereken ya gülersin, ya şaşırırsın hadi diyelim büyük bir döngünün içine kapıldıysan inanırsın,
    kriz nedir, salak kızlar,

müdürüm diyen adam "sene ney" diyor, kesin olan şey; müdürün içine cin kaçmış.

https://youtu.be/lx3sop19wi8
    edi; link düzeltme
  • kapalı kızın 1.17'sine bakın, olayı feto'ya bağlamış. işte ülkemizdeki ruh hali. cinleri, perileri bile feto'ya...
  • cinler ve şeytanla kendisini darlayan sümeyyelerden bıkmış biri yapmıştır kesin :)
  • ben de bu olayı bugün duydum ve kahkahalarla güldüm ama eğlenirken de düşündürdü açıkçası.

yahu in-cin taklidi yapsalar tamam diyeceğim, dindir inançtır, saftır inanır. ama samara taklidi nedir ya? hem de arapça konuşan samara? arap-japon sentezi ruh mu olur? yahu tamamı kız öğrencilerden oluşan bir yurtta saçını önüne döküp seni tehdit eden bir hayaletin varlığına nasıl inanıyorsun? hem de kendisi tamamen hayal ürünü bir senaryoyken?

bu yaşta bu zeka... yeni nesil gerçekten bomba gibi.
  • (bkz: ortaçağ reloaded)

sırada cadı avı mı var?
  • (bkz: ahahahahahahahaha)

amanda aman bizim çıtı pıtı minnoş hassas piremseslerimiz korkmuş mu sinir krizi mi geçirmiş. kıyamam lan.

yalnız trolleyen kız ile bir köşede sessiz sessiz oturup olanları izlerken sigara içmek isterdim.
  • yine bir öğrencinin canı sıkılmış *
  • duyduğumdan beri zaaa diye gülüyorum. saçları önünde bir kız odaya girip "sıra sen de. öleceksin." diyor. bunlar da donuna sçıyor korkudan* benim kaldığım yurttaki en saçma atraksiyon kapımın önünde birilerinin saç saça kavgaya girip bir tanesinin diğer kızı merdivenlerden aşağıya tekme atarak yuvarlamasıydı. abovv diyip kapıyı kapamıştım fşgfhh. allah sizi kahretmesin. saygılar ablam.
hesabın var mı? giriş yap