şükela:  tümü | bugün
 • tanım yaptırtamayan haberdir.

  kaynak:
  http://www.birgun.net/…grenciye-tecavuz-106150.html

  linki seçmeye üşenenler için haber metninden copy paste:

  "karaman'da bir öğretmenin tarikat evlerinde en az 45 erkek öğrenciye tecavüz ettiği iddia edildi. karaman anadolu imam hatip ve imam hatip lisesi mezunları ve mensupları derneği (kaimder) ve ensar vakfı'nın kiraladığı evlerde kaldıkları öne sürülen 9 ve 10 yaşlarında bulunan öğrencilere tecavüz eden öğretmen ise tutuklandı.

  iddialara göre karaman merkezde bir okulda görev yapan eğitim bir sen üyesi sınıf öğretmeni m.b. sözkonusu cemaat yurtlarında kalan öğrencilere özel ders vermek için gidiyordu. m.b. özel ders için gittiği çeşitli evlerde öğrencilere tecavüzde bulundu. olay bir öğrencinin durumu ailesine anlatması üzerine duyuldu. şikayet üzerine öğretmen m.b. 4 mart cuma günü okula gelen polisler tarafından gözaltına alındı. savcılıkta ifadesi alınan öğretmen m.b. çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  savcılık dava dosyası hakkında gizlilik kararı aldı. tutuklanan sınıf öğretmeni m.b.'nin görev yaptığı okula yerine başka bir öğretmen görevlendirildi.

  öğretmenin tutuklanmasının ardından 8 öğrenci aileleriyle birlikte 6 mart tarihinde karaman devlet hastanesi'ne gitti. kontrolden geçen çocuklar tecavüzü raporla belgeledi.

  karaman il milli eğitim müdürü asım sultanoğu, 'öğretmenin tutuklandığı bilgisi doğru. ancak gizlilik kararı bulunan dosya hakkında detaylı bilgi vermem doğru olmaz. iddia ve detayları araştırmak için idari soruşturma başlattık' ifadelerini kullandı."

  edit: link

  (bkz: ensar vakfı)
  (bkz: karaman)
 • götü kaptırmadan ben yatıyorum abi.

  ülke kafayı yemiş.
 • (bkz: kabus)
 • bazı insanların itlaf edilmesinin gerekliliğini bizlere gösteren vahim olay.
  9-10 yaşlarında 45 çocuk diyor be!
 • ya kim oynadı bu ülkenin ayarlarıyla böyle amk?
 • yorum yazamadım. yemin ediyorum küfür mü etsem, düşünmeye mi çalışsam bilemedim.
 • 24 sene turkiye'de yasadim. erkek olarak ucuz kurtarmisim, kiz olarak dogmus olmayi dusunemiyorum. yaziktir gunahtir diyecegim de bunu yapan zaten musluman olamaz
 • imam hatip okullarının ya da böyle bir tedrisatın ne kadar tehlikeli sonuçları olduğunun kanıtı haber.

  o yaratık muhtemelen kadın bacağı görmeden bu yaşa geldi.

  sapıklık pedofili filan değil bence, ahlaksızlık ve cinsel açlık. ve bastırılmış cinsellik değil, dinsellik.

  allah o çocuklara ve ailelerine sabır ve metanet versin.
 • insanın dili tutuluyor dini eğitim diye matahtını yırtanlara şunu demek istiyorum dini eğitimden önce insani eğitim insan olmanın şartlarını evlatlarımıza öğretmemiz gerekmiyor mu? insan yetiştirelim önce sonrasında zaten herşey yoluna girecektir!
 • bunların topunu yaksan, üstüne kireci döksen bu sefer de toprağı kirletir bunlar. hani bir laf var ya kıyamet dindarlar değil dincilerin yüzünden kopacak diye, işte bu olay da tezahürüdür.

hesabın var mı? giriş yap