şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yaşamkent semtimize yeni açılmış cafe, pastane. bir açlık krizi esnasında önünden geçerken içeri girip mayasız poğaçalarından aldım ve o kadar bayıldım ki geri dönüp nişanımıza iki gün kalmışken nişan pastamı ve misafir ikramlarını da mekanın enerjik sahibesi elif hanım'a emanet ettim. * *
  lezzet düşkünü mahallelilerime benden tavsiye.
 • pastaları, tatlıları, fırın ürünleri fena olmayan ama servisi ve işletmeciliği ile sınıfta kalmış cafe.
  gordion'da standında ürünlerini almıştım ve hoşuma gitmişti. ilk kez bugün merak edip gitme fırsatım oldu. konumu pek iyi değil. dekor soğuk olsa da şık. ancak servisin kötülüğü herşeyin önüne geçiyor. çalışanlar müşteriye nasıl davranılması gerektiğini bilmiyor. garsonların bir dövmediği, kovmadığı kalıyor hizmet ederken. üstelik de yeni açılmış bir yerde hizmetin iyi olması beklenir.
  özetle gitmeyin, paranıza yazık.
 • pınar ürünleri kullandığı için artık kesinlikle gitmeyeceğim cafe. kusura bakmasınlar, değişene kadar alışveriş yok (bkz: #pınarürünleriboykot)
 • hafta sonu kahvaltısı için, gittiğim en güzel mekan! zengin kahvaltısına resmen a şık ol duk! mutlaka uğrayın! şimdilerde bir de ekşi mayalı ekmek yapıyorlar, tadına bakmazsanız üzülürsünüz!
 • sabah 07:00'de açıldığı yazar kapıda ancak bir poğaça alıp çıkacaksanız girin, kahvaltı yapayım diyorsanız 10:00'dan önce gitmeyin. ben iki kez sabah 9'da kahvaltı için gittim, ilkinde etrafta paspas yapan bayanın sandalyeleri çekiştirmesinden ne yediğimi anlamadım, ikincisinde servis elemanlarının olmaması, olanların kahvaltı etmesi nedeni ile sipariş vermeden kalktım.
  ürünleri ve yemekleri güzel ama sabah 10:00 öncesi için önermiyorum.
 • ankara’nın meşhur fırını. ne ara böyle tanındı anlamadım. sahibesi de instagram fenomeni olma yolunda.
 • bugün karameli’ye anneler günü münasebetiyle kahvaltı yapmaya gittik. kahvaltı eksik geldi. herşey soğuktu. personel ilgisizdi. ayrıca sahibi olduğunu iddaa eden kadın club sandviçin ne olduğu bilmiyordu. tavsiyem kesinlikle gitmemeniz.
 • şube açtıkça mekanın kalitesi bozuldu. sahibi bir kadın var o da çok sert bir kaç kere denk geldik efe efe müşterilerle konuşuyor. müşteri her daim haklıdır hanım hanııım diyesim geldi. google yorumları da gittikçe eksiye düşüyor. böyle devam etsinler hiçbir eleştiriyi dikkate almayıp.