• pınar ürünleri kullandığı için artık kesinlikle gitmeyeceğim cafe. kusura bakmasınlar, değişene kadar alışveriş yok (bkz: #pınarürünleriboykot)
  • yaşamkent semtimize yeni açılmış cafe, pastane. bir açlık krizi esnasında önünden geçerken içeri girip mayasız poğaçalarından aldım ve o kadar bayıldım ki geri dönüp nişanımıza iki gün kalmışken nişan pastamı ve misafir ikramlarını da mekanın enerjik sahibesi elif hanım'a emanet ettim. * *
    lezzet düşkünü mahallelilerime benden tavsiye.
  • pastaları, tatlıları, fırın ürünleri fena olmayan ama servisi ve işletmeciliği ile sınıfta kalmış cafe.
    gordion'da standında ürünlerini almıştım ve hoşuma gitmişti. ilk kez bugün merak edip gitme fırsatım oldu. konumu pek iyi değil. dekor soğuk olsa da şık. ancak servisin kötülüğü herşeyin önüne geçiyor. çalışanlar müşteriye nasıl davranılması gerektiğini bilmiyor. garsonların bir dövmediği, kovmadığı kalıyor hizmet ederken. üstelik de yeni açılmış bir yerde hizmetin iyi olması beklenir.
    özetle gitmeyin, paranıza yazık.
  • hafta sonu kahvaltısı için, gittiğim en güzel mekan! zengin kahvaltısına resmen a şık ol duk! mutlaka uğrayın! şimdilerde bir de ekşi mayalı ekmek yapıyorlar, tadına bakmazsanız üzülürsünüz!
  • bugün karameli’ye anneler günü münasebetiyle kahvaltı yapmaya gittik. kahvaltı eksik geldi. herşey soğuktu. personel ilgisizdi. ayrıca sahibi olduğunu iddaa eden kadın club sandviçin ne olduğu bilmiyordu. tavsiyem kesinlikle gitmemeniz.
hesabın var mı? giriş yap