• bir ekşi sözlük yazarı.
  • nostalji kuyusunda hızla dibe yaklaşmaktadır.

• durumu pek iyi olmayan yazardır.
  • çevreye ve kendisine verdiği rahatsızlıktan dolayı özür dileyen, temizlik yapan insan. gerçek anlamda kendimde değilmişim. bazı yazdıklarım sadece kızgınlıktanmış... fazla alkol iyi değil, insan kendini kaybediyor. söylemek istemediğini yazıveriyor. hepsi geçti. söyleyecek bir şey de kalmadı sanırım. iyi ki bir kaç dost biriktirmişim...

kendime dönüyorum, her şey iyi olacak. tarihe not düşelim.

edit: ekleme.
  • insanlar bildikleri cehennemi bilmedikleri cennete tercih ederlermiş. artık cennete yaklaştığını hissediyorsun değil mi?
  • artık tamamiyle musmutlu olan bir yazardır kendisi.
  • okuyup öğrendikleriyle kişisel tecrübelerini sentezleyip başarılı içerikler üreten, yazdıklarında vicdan ve şuur gibi iki önemli erdem barındıran yazar.
  • yazdıklarını silmiş be artık tarihe kadın düşmanı mitik bir kahraman olarak geçmiştir ruhu şad olsun ))
  • son zamanlarda bir tuhaftı bu arkadaş, mavi hapı fazla mı kaçırdı nedir :)

sanırım son ex arkadaşına asık oldu yada onun gibi birşey, kendisine itiraf edemiyor hap map ayağına.sürekli duygu durumları değişik entriler yazıp siliyordu.

kadın erkek ilişkilerini ne yazık ki bu kadar basite indirgeyemeyiz, istisnalar kaideyi bozar, bizi de hep istisnalar bulur..
  • siz onu ekşi sözlük aleminin kralı, redpilcilerin ağır abisi olarak bilirsiniz ama ben size daha farklı birşey anlatayım..

bir kere adam çoğ yakuşuklu; eğitimli, komik ve entellektuel.. dünya ahret kardeşimdir orası ayrı ama kime sorsam bu çocukta gözü var. bir de kendini ağırdan satar off ki ne off.. kimseyi takmaz, cool cool takılır beni benden alır..

adam kendi başına iken bile sanırsın klip çekiyor. müzik aşkı yüzünden her hafta mutlaka taksim'de.. bir de aşırı eğlenip gelir, benim gibi ev kuşunu hasetinden çatlatır.
hesabın var mı? giriş yap