şükela:  tümü | bugün
  • "karanliktan korkan vampir", bir ekşi sözlük yazarıdır.

"i" ile değil de "ı" ile olanıysa, bir ekşi sözlük yazarı değildir.
    olmayanı için buyrunuz : karanlıktan korkan vampir.
  • toplumsal ve zihinsel tüm tabularını yıkmış, hayatın anlamını kendi içinde bulabilme erdemine erişmiş özel bir yazar. iş hayatında başarılı, özel hayatında ise mutlu bir profil çizmektedir. şahsına münhasır kişiliğini en fazla merak ettiğim yazarlardan bir tanesidir.
  • tüm övgüleri hak eden okunması takip edilmesi sart olan yazardır.

ama benim dikkatimi ceken tarafı acıksozlülüğü cesareti oldu...

var mı boyle kadınlar turkiyede ,dogrusu sevindim, tükenen umutlarımı yesertti memlektime dair, sagol varol,devam et...bosver burdaki yorumları ,ne mutlu ki cekemeyenin ,taşlayanın varmış yaa olmasaydı...bos eve hırsız girmiyor unutma güzel insan.

yeni ögrendim,bir prenses yetiştiriyor, sevindim,çünkü türkiye de sayıları artması gereken kadın bunlar...hemmm ne malum,bakarsın ,belki benim ikizlerden biri talip olur,ne güzel olur..
  • sap erkeklerden alev alev yanan sözlüğe yangın hortumuyla benzin sıkan kişidir, çokacayip.
  • serin hikayeleri olan enteresan bir ablamız. açık sözlülüğünü takdir etmekle beraber, bunları yazmakla ne yapmak nereye varmak istemektedir merak konusu.

edit: doğrusu burcunu da merak etmekteyim.
  • umduğunuzu bulamayacağınız bir yazardır bu sevgili pipidaşlarım. heyecanınızı ve eforunuzu başkalarına yöneltin bu iş huzur içinde çözülsün ehehe.
  • (bkz: #77259054)
  • 1) (bkz: #77318787) şöyle bir entry girdiğine göre kimsenin kendisini takmadığı yazar.
    kendisi hakkında şöyle (bkz: #75364410) bir entry girmiştim fakat fij sağ olsun başlığı ayırmış, gözükmüyor.

2) kendini bihter ziyagil sanan yazar.
    3) seda yelkenci’yi savunan yazar.

edit: savunmuyormuş. bu kadını savunmayan bir insan neden onunla ilgili övgü dolu entryi favlar, ilginç. kısa ve öz olarak "erkek düşmanıyım" de, orta yolu bulalım bence vampir.
  • mantıklı ve cesur bir kimse.
  • kendisini beğenerek takip ettiğim, kısa da olsa konuşabildiğim cesur yazar.