şükela:  tümü | bugün
  • merhaba herkese, virüssüz günler diliyorum.

malum ülkece gayriresmi yarı karantina altında olduğumuzdan olabildiğince evden çıkmamaya çalışıyoruz.

böyle anların kurtarıcısı ps4 ve sevgili pclerimiz. dizi izlemesi için televizyonu hanıma devrettiğimden pcde oyun başındayım birçokları gibi

ben oynadığım birçok oyundan sıkıldım bile şimdiden sıkıntıdan cs go ve pubgye de tekrar sarmayı denediysem de keyif ve verim alamadım.

burada uzuuun süre oynansa da sıkmayacak oyun önerileri paylaşılırsa faydalı olabilir, aynı zamanda birlikte oyun ekipleri kurup keyfi katlayabiliriz.

benim önerilerim;

-northgard
    norveç mitolojisini konu alan, diğer örneklerine göre daha gerçekçi, simülasyon havası taşıyor ve savaş merkezli bir oyun değil. zorlu kış şartları, veba gibi sürprizlerle dolu.

-astroneer
    uzayda bir gezegende tıkılı kalmışken toplanan malzemelerle cihazlar üretip oradan çıkış yolu arayan astronotlar oluyoruz bu oyunda. kolaylıkla saatler su gibi tüketilebilir
  • internet üzerinden rise of nations extended edition kapışması yapılabilir.
  • tom clancy's division 2
    red dead redemption 2
    witcher 1-2-3
  • l.a. noire
    gta iv
    bioshock’lar
    rdr 1-2
    batman arkham city
  • adı üzerinde;

knight online , hayat offline.

not : diez idmanyurdu.
  • starcraft
    warcraft ııı
    pubg mobile
    warthunder
    warzone
    ve tabi ki men of war as2
  • world of warcraft... kesinlikle bu dünyaya bir girdiniz mi günlerce çıkamazsınız, karantinaya daha iyi ne gelir
  • hangi oyunu oynarsanız oynayın günün sonunda hepsi sekse çıkacaktır. karantina bittiğinde de göreceğimiz manzara farklı olmayacaktır.
  • cities skyline,
    black desert(bende bağımlık yapıyor bu oyun. günlerce kitlenmek garanti)
    nostalji olsun diye assasins creed 1,2,brotherhood,revolution