şükela:  tümü | bugün
  • ilgi budalasidir. kendini cok onemli sanan aptalin tekidir. her buyuk felaket'te de taziye mesajlari paylasir: my heart goes out to the families of the victims..." bakin ben ne kadar da iyi bi insanim mesaji vermekten baska amaci yoktur hayatta. mide bulandirir. #evde kalin yazar. sen demesen kimse bilmiyodu n'apicaani sagol ya. sikik
  • herkes kendini izole etmediği müddetçe senin kaç gün kaldığının bir önemi yok.
  • dışarıda boş boş gezen dalyaraklardan daha iyi bir x kişidir.
  • yarın itibariyle ben olacağım bu kişi. nihayet 10 gün izne çıkıyorum. her gün paylaşım yapacağım. size ne ya? hesap benim hesabim. begenmeyen bakmasın ya da engellesin. siz kimsiniz de; başkasını yargiliyorsunuz? her güne bir plan yaptim ve onu uygulayacağım canım sıkılmasın diye. ıstersem çekerim fotosunu. size ne?
  • belki farkında değil ama karantinada kaç gün kaldığını, canının ne kadar sıkıldığını ya da bu süreçte neler yaptığını kimsenin umursamadığı kişidir.

sen evde oturup canın sıkıldığı için çok matah bir şey yaptığını sanıyor, gururlanıyor olabilirsin ama bu ülkede milyonlarca kişi 'aç kalmamak için' çalışmaya devam ediyor. asıl şikayet etme hakkı onlarda işte.

elimde olsa da keşke, 'evde kal' diyen herkese bir tokat atabilsem.
  • zavallıdır.