şükela:  tümü | bugün
 • kanımca bir müzisyenin (benim gibi amatör / evde ya da mini giglerde çalan insanlar için) kesinlikle ve kesinlikle en iyi dostu. özellikle aşırı kompleks backing trackler (pink floyd'un pulse konserindeki sorrow gibi) isteyenlere tam bir bulunmaz nimet. ayrıca istediğiniz gibi modifiye edebiliyorsunuz backing trackleri. isterseniz davulu kaldırın, isterseniz ritim gitarı kaldırın, kaldırdığınız kısımları siz çalın. harika! haaarika! heriflerin çaldıkları da çok güzel zaten, on numara 5 yıldız!

  biraz pahalı gelebilir, şarkı başına 3 dolar ödüyorsunuz, doların da güncel durumu ile 20 lira gibi bir paraya geliyor her backing track, ama bir zamandan sonra bir bakmışsınız birikmiş ve 500-600 lira zaten gitmiş, ama ömrünüzün sonuna kadar keyifle müzik yapıyorsunuz.

  ayrıca belirtmek gerek, eğer backing track'i aldıktan sonra tekrar modifiye etmek isterseniz direk aldığınız ürünlerden güncelleyip saniyeler içinde tekrar indirebiliyorsunuz.

  link

  edit: reklam falan değildir, güzel site işte, faydalı bir site sunuyoruz, sistemini anlatıyoruz. buyrun ücretsiz başka bir sitenin linki
 • (bkz: şimdi reklamlar)

  şaka lan şaka. faydalı bir site olmuş.