şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: adını vermeyen komutanlara göre)
    rahatsız olanlar zaten yunanistan 'a sıgınıyorlar.
    ulen 6 ay önce darbe yaşamışlar bundan rahatsız olmamışlar da şimdi rahatsızlarmış başörtüsünden.
    eger rahatsızlık dogan medyasında değilse hala bir gen sorunu var karargahta demek.
  • http://www.star.com.tr/…subat-geliyor-yazi-1189148/
    22 şubat 2017 tarihli bu köşe yazısı ile birlikte değerlendirildiğinde, birilerinin yine bir seçim öncesi mağduriyet yaratma fikrinde olduğunu gösteren haberdir.
  • askerliği bu hale getirenler,strateji üretemeyen,ön görüden yoksun komuta kademesidir ,şimdi sızlanmanın gereği yok..
  • toplumsal sözleşmenin şartlarına uyulmuyor.
    fiili durum denilerek anayasa çiğneniyor.
    adalet herkes için aynı şekilde uygulanmıyor.
    halk polise ve savcılara güvenini kaybetti.
    halktan bağımsız bir şekilde savaş kararları alınıyor.
    darbe bahane edilerek üniversitelerdeki ve devletin diğer kurumlarında muhalifler tasfiye edildi.
    tek adam rejimi derinleşiyor.
    devletin üst kademelerinde tecrübesiz ve birikimsiz insanlar dolduruldu.
    türkiye'nin demografik yapısı değiştiriliyor.
    ülkenin kaynakları yabancı fonların eline geçti.
  • hande fırat ve o isminin açıklanmadığı general veya generallerin derhal yargılanmasını gerektiren skandal. şu saatten itibaren devletin tüm resmi kurumlarına mail atıyor ve bu iğrenç olayın mahkemeye intikaline kadar durmayacağımı belirtiyorum. tüm darbe karşıtı iyi insanları da tepki vermeye davet ediyorum.
  • o karargâh kim bilmiyorum ama geçti o günler, bunu bilsinler, kâfi.

rahatsız da olsanız seçilmişlerin emirlerine seve seve uyacaksınız, yoksa almanya'ya iltica başvurusu yaparken bulursunuz kendinizi.

biz uyaralım, ağlamaca olmasın.
  • hayır cephesi baskılanıyor algısı için irfan değirmenci'yi harcayan doğan şimdi de al bab başarısı üstüne tsk'yı yıpratmaya çalışıyor.
  • ülkede kim nedir, ne değildir anlaşılacak gibi değil. darbe gecesinden dolayı kahraman ilan edilen, cumhurbaşkanının ağırladığı hande fırat şimdi "karargah rahatsız" diye haber yapıyor, "adam olun" dermiş gibi madde madde rahatsızlıkları sıralıyor.
  • (bkz: muz orta)
  • 'referandum öncesi e-muhtıra veren , hulusi akar'a zehir zemberek mektup yazan, gizliden iktidarı tehdit eden isimini açıklanmayan kemalist paşaların haberlerini de bolca okuruz artık' gibi tahminlerde bulunulabilir bu haberden sonra.
    not: ytd