şükela:  tümü | bugün
 • folkart isimli inşaat şirketinin izmir'in ortasını sikmey.. dikmeyi planladığı gökdelenin şeklini "sözde" izmirlilere seçtirerek "iyilik" yaparcasına gözümüze soktuğu sözde iyi niyet anketi sitesi.

  şehrin merkezine dikilecek bu 50-70 katlı binaların nasıl bir trafik ve insan yoğunluğuna neden olacağı hiç düşünülmüyor mu?

  elbette düşünülmüyor.
  insanlar kimin umurunda ki?

  not: link vermiyorum. az tıklansın az oylansın.
  siteyi görmek isteyen bunu tıklasın.
  http://i.hizliresim.com/pxywdn.png

  not: oy verip isim ne olsun kısmına "izmin ortasına diktik kazığı" yazdım. olur da böyle bir isim koyarlarsa telif ücretimi alırım!
 • "vaktinde ilk projeyi dikseler daha az sırıtırmış" dediğim karar aşaması. hiç değilse 300 metrelik bir projenin tartışılmasındansa yarı yüksekliğinde olurdu.

  bilmeyenler için: http://skyscraperpage.com/cities/?buildingid=32108 http://skyscraperpage.com/cities/?buildingid=32141
 • güzel izmir'in ırzına geçen ucube gökdelenlere bir tane daha eklemek için anket yapan site. uyanıklar böylece izmirliyi de suça ortak edeceklerini düşünmüşler. valla ben üçüncü projeyi seçip "eşşeğin siki" dedim. herkese tavsiye ederim.
 • trafiği de yer altına alsınlar bari yapmışken.
 • her ne kadar izmir'in silüetini bozacak gökdelenler gelecek dense de bu tarz yerleşimlere ihtiyacımızın olduğunu gözler önüne seren, ve izmir'lilerin bu konudaki hassasiyetini ölçüp biçip karşımıza 3 adet seçenekle "siz seçin" diyebilen bir firmanın sahip olduğu site. evet çok büyük ihtimalle bu gökdelenlerden birinde oturabilecek güce sahip değiliz ama seçim hakkı verilmişken laga luga yapmayıp kendi hoşumuza gideni seçmekle yükümlüyüz izmir'liler olarak.
  ben 2.'yi seçtim, ismine de gevrek dedim. gevrek olsa ne güzel olur ya izmir'e özgü olur hem.