şükela:  tümü | bugün
  • bir ercan saatçi parçası.

hiç soran olmaz ki
    derdin ne diye
    ağlıyor musun gülüyor musun
    bu ne hal niye
    ah geceler yine puslu ve suçlu
    ben ne aşklar gördüm suçlu
    yine yalnızım yine dargınım
    içiyorum yine
    kararsız yine geceler
    yaz gunu yalnızlık çeker
    doyamadan ayrıldık
    kader mi gönül mü giden
  • emel müftüoğlu'nun el üstünde gül yaprağı patlatma hareketini barındıran bir klibe sahip ercan saatçi şarkısı.
  • ercan saatçi'nin telif hakkı sahiplerinden izin almaya bile gerek görmeden hababam sınıfı temalı olmasına karşın, striptiz yapan öğrenci kız gibi garip erotik sahneler de barındıran bir klip çektiği, üstüne üstlük buna münir özkul'u da alet ettiği, rıfat ılgaz'ın oğlunun şikayeti üzerine ise "parası neyse veririz" diyerek terbiyesizlik ve saygısızlık sınırlarını aştığı şarkı.
  • belli bir degere oturamamis surekli degisen gecelerdir.

(bkz: otomatik kontrol sistemleri)
    (bkz: devre sistem analizi)
  • yansın bitsin şu doksanlar dedirten,yıllarca sevimli olduğunu düşünen ercan saatçinin bu şarkılardan ekmek yediğini bilerek kahrolmamızı sağlayan pek bi şirin şarkıcıktır...
  • klibinde mustafa sandal, ahmet uğurlu ve zafer peker gibi tipler oynamıştı.

ama klibin yıldızı nurşah okay'dı.
  • az önce facebook' dan klibi izlenirken anlaşılmıştır ki, olabilecek en berbat şarkılardan biri.
  • 90'ların ikinci yarısında neredeyse her gün tv'de klibi dönen ercan saatçi parçası.
    baya sevilirdi o zamanlar.
  • böyle bir klip vardı hakikaten. (yanlışlıkla denk gelmesem hayatta hatırlamazdım) klipte münir özkul, ahmet uğurlu, emel müftüoğlu, mustafa sandal, izel, şişman ferda anıl yarkın, zafer peker, bekir aksoy ve erhan güleryüz gibi isimlerin yanısıra alihan'dır o da varmış. bir de şarkıyı katleden ercan saatçi tabii.
  • inanılmaz kötü bir müzikal altyapıya sahip şarkı. prozodi hataları korkunç rahatsız ediyor öff.