şükela:  tümü | bugün
  • aslında benim hiç umrumda olmayan mesajdır. genellikle kararsız çaylaklardan gelen mesajlar yüzünden bu başlığı açtım.

şu entry'i yazmıştım entry

ardından gelen mesajlardan biri mesaj
  • vaatlere inanma, icraate bak.
    unutma, kimin kimlerle, nerede, neler yaptığını aklından çıkarma.
    kim kazandığında kimler sevinecek, kim kaybettiğinde kimler üzülecek; bunları iyi düşün.
    kalbinin sesini değil, aklının sesini dinle.
    geçmişini görerek, geleceğini düşünerek git sandığa.
  • kardeşim 16 seneden sonra, yaşanan bunca şeyden sonra, düştüğümüz bok çukurundan sonra... muhafazakarsan dedeye, kürtsen hapisteki parti lideri demirtaş'a, milliyetçiysen meral hanıma, cumhuriyetçiysen muharrem ince'ye...

hala kararsızsan, allah seni de bildiği gibi yapsın!
  • mümkünse siz bırakmayın kararsız seçmene mesaj. sizin yazdıklarınızı okuyan kararsız seçmen sizin karşı tarafın fanatiği olur.
  • unutma yeter!
  • adaletten memnun musun? yapılan haksızlıklara rağmen.
    eğitimden memnun musun? kimse devlet okullarına çocuğunu göndermek istemiyorken.
    ekonomik durumdan memnun musun? hayalini kurduğun arabanın fiyatı katlanarak artarken.
    cebindeki paranın günden güne eriyişinden memnun musun? kur farkı arşa çıkarken.
    paramızın değerinden memnun musun? arabistan riyalinden bile daha değersiz hale gelmişken.
    işsiz gençlerden memnun musun? her biri umutsuzluk içinde hayatına son verirken.
    ülke gündeminden memnun musun? her günümüz mutsuzluk içinde geçerken.
    fakirliğinden memnun musun?malum partinin çoluğu çocuğu, yedi göbek sülalesi varlık içinde yüzerken.
    nedir sizi memnun eden? anlatın biz de bilelim.
    yetti gari.