şükela:  tümü | bugün
  • boşa kürek çekmektir...
  • 1- kadir mısıroğlu diye bi zat var.
    2- bu adam "kurtuluş savaşı'nda keşke yunan galip gelseydi." dedi.
    3- rte bu adamı hastanede ziyarete gitti.
  • kararsızlar basit ama akpliler zor. laf anlatıcam diye dinden imandan olamam.
  • boşa çaba sarf etmemektir.

belli bir akp seçmeni için evet boşa çaba sarf etmiş oluruz ama fikrini değiştirebilecek akp seçmeni ve hele de kararsızlar için boşa sarf etmemiş oluruz. ülke'de hala umut var inanıyorum.

--- spoiler ---

19.yüzyılda avrupa'nın önde gelen üniversiteleri bilimde ve teknik konularda yahudilere kapalılardı. fakat 20.yüzyılda önde gelen bilimadamların çoğu yahudiydi. umut!
    --- spoiler ---
  • yapılması gereken kampanya, kimse size laiklik elden gidiyhk diyen amcayı ikna edin demiyor ama makul akpliler ikna olabilir, saldırın...
  • 1-necmettin erbakan diye bi adam vardı.
    2-bu adam rte'yi yetiştirdi.
    3-rte kendi partisini kurdu.
    4-necmettin erbakan rte'nin siyonistler tarafından başa getirildiğini söyledi.
    5-rte rothschild ile görüştü.
    6-rte yahudi cesaret ödülü aldı.
  • bir akpliyi ikna etmek güzel cümlelerle başlayabilir ama sonu nereye varır belli.

gidin güvencilere yem falan atın ne bileyim sokak hayvanlarına bir kap su koyun enerjiniz yabana gitmesin. hem iyi hissederiniz.
  • herkesi yeneriz de umutsuzluğu yenemeyiz..
    lütfen silkelenip ayağa kalkalım. bir oyla neler değişir.
  • bunları şimdiden ikna etmek zor.

ancak seçim günü arabayı önce benzin istasyonuna çekeceksiniz.depoyu fulleyip ödettireceksiniz.o hırsla gidip gözü kara herkese basabilir.
  • değmeyecek olaydır. bizim arada bir ofisi evi boyattığımız boyacımız var, adam şantiyede yatıyor çocuklarına para gönderiyor falan filan. doğulu olup oldukça da iyi ve muhteşem bir insandır. fakat adam malum kişiyi yaradan öte biri olarak görüyor ve her seferinde onun videolarını gönderiyor.

diyorum ki,
    +yahu sana bunlar yardım ediyor mu?
    - yoh abey etmiyor
    + e git bari partiye yardım falan etsinler
    - gittim abi gittim ama tanıdık olmadığı için etmediler, sağlık olsun yau
    + peki niye oy vercen bunlara
    - digerleri gavuuuur, bunlar müslüman abi. yabancılar sevmiyor türkiye'yi o yüzden verecem ona yine

ya sabaha kadar otur anlat anlamaz, anlayamaz. bu duruma getiren entellektüel triplerinde gezen kişiler ve bu zamana kadar muhalefet edememiş muhalefet partileri.
    işiniz zor ama bilemedim :)