1. mutesem bir vokale ve harika parcalara sahip topluluk..su siralar dinlenilesi ..this plus slow song du sanirim adi
  2. in place of real insight, bed is in the ocean ve unsolved isimli 3 leziz albume sahip amerikalı bir muzik grubu. ilk albumleri cikana dek punk ile istigal etmislerdir, fakat bu sert tavirlari albumlerine cok az yansimistir. bed is in the ocean plaginda caz tinilarinin yogunlasmaya basladigini gözlemledigimiz grup, unsolved da eskisinden cok daha girift bir yapiyla dinleyenlerinin karsisina cikmistir. gectigimiz yil grubun gitaristi geoff farina akustik albumuyle solo bir kariyere baslamıstir. kanimca mukemmel bir gruptur karate. "takip edilesi" dir.
  3. karate'nin in place of real insight albümü gitar müziği dinleyen herkesi göklere uçurtabilecek kadar keyif vericidir. bu kadar özenli, etkileyici, yumuşacık gitar tonlarının punkla yolu bölesine kesişmemiştir daha önce.
  4. bu yılın sonbahar aylarında southern recordsdan son albümleri some boots u çıkaracak olan bostonlu berklee mezunu grup.hepsi ayrı ayrı da olsa cazla uğraşmayı bırakmamışlardır hala.yıllar içinde muzik zevkimde değişiklikler olsa da onları takip etmekten vazgeçmedim hakkaten çok iyilerdir...