şükela:  tümü | bugün
 • çok dertlendirğim bir konudur. örnek vermek gerekirse, manisa-turgutlu yolunda bulunan (bkz: yukarı çobanisa) camisinin önündeki ayrım ve yine aynı yoldaki (bkz: karaoğlanlı) ayrımı son derece hatalı ve tehlikelidir. ancak bu yolun bariz şekilde barındırdığı hatalara ve de gerçekleşmiş olan kazalara rağmen hiçbir önlem alınmaması son derece üzücüdür.

  edit: cami ismi (bkz: fatih camii) olacakmış. yukarı çobanisa camii anayola göre biraz içeride kalıyor.
 • konak tünelleri'nin buca çıkışı kadar hatalı kavşak hayatımda görmedim. senelerdir her gün yollarda olan biri olarak, en ve hatta tek çekindiğim noktadır. her tarafı kontrol etmeye çalışırken kafam baykuş gibi dönüyor.

  caps
 • -söke kavşağı,
  -torbalı kavşağı,
  -torbalı otoban bağlantı kavşağı ( bu kavşak öyle bir kavşak ki, yolu bilmiyorsanız kaza yapmamanız imkansız. otoyola giriş için bağlantı yolunda ilerliyorsunuz bir anda karşınızda kavşak beliriyor, kaza yapan çok fazla.)
  -manisa çevreyolundan istanbul tarafına giderken ankara yönüne gidiş ve istanbul yönüne dönüş vardır. ama bu gidiş için karşısında beton bloklar ve eski fabrika olan bir ışık vardır, o ışıktan tam sola dönersiniz daha sonra düz giderseniz istanbul, sağa dönerseniz ankara yönü. sisli havada o ışık yeşil yanıyorsa geçmiş olsun, hız kesmeden tam yol beton bariyere girersiniz, ki kışın sisli havada bir audi a8’in o betona çarptığını çevirme hesaplarında gördüm.
  - bu hatalı kavşaktan bir tane de muğla il merkezinde var.
 • manisa otogar çıkışı ve çevreyolu bağlantı noktası.

  https://eksiup.com/p/me78840ex6o7
 • şile yolu madenler ve tasdelen tunelleri. inis ve cikislarda ondeki arac kesinlikle gorunmuyor. her gun kesinlikle kaza oluyor. detaylar editlenecektir.

  örnek 1 : tır sürücüsü tabiki tam bir katil ancak hem tünel çıkışı hem viraj, ilerisi görünmüyor

  https://www.youtube.com/watch?v=fj-w4i3prjq