şükela:  tümü | bugün
  • menusundeki ilginc yemeklerle olsun, ismiyle olsun buram buram polonyalı havası kokan polonezkoyde dogayla iç içe acayip keyifli bir mekan. tahta masalarda yemek yiyebiliyorsunuz veya yastıkların uzerinde veya sezlonglarda yayabiliosunuz..karçma, polonya’da eski tarihi halk lokantası demekmis..krıha da kristina, kristian özel ismin kısaltılmışıymış..onu bosverin de gidin, götürün. yalnız fiyatları pek ucuz olmamakla beraber biraz çok bilmiş garsonları var..
    guzeller guzeli manzarası icin ise buyrun burdan yakin:

    http://www.karcmakriha.com/…/resim_galerisi/rg6.jpg
  • polonezköy'ün girişinde yer alan, mekan, manzara ve servis kalitesi açısından benden on üzerinden on alan yer. hele bir karçma böreği var ki 8 porsiyon yiyin, başka bir şey yemenize gerek yok. o kadar yani. bunun yanında bilumum başka iştah açıcı ve ara sıcaklar, makarna çeşitleri ve et yemekleri var. yok "ben sadece ızgara et yemeye geldim" diyorsanız sanırım yanlış yerdesiniz, ya da bize öyle denk geldi bilemeyeceğim.
  • polonezköy ziyaretimizin dönüşünde öğleden sonra, sadece kahve içip tatlı yiyeceğimizi söylediğimizde oturmamıza izin vermeyen, kahve servisinin sadece yemek alınması sonrası yapıldığını kaba bir şekilde dile getiren işletme. böyle davrandıkları sırada mekanın %70 boş olduğunu da belirtmek isterim. şimdiye kadar böyle saçma ve anlamsız bir tavırla ilk karşılaştım. işletmecisine de çalışanlarına da yazıklar olsun.