şükela:  tümü | bugün
 • hayırlı olsun!

  http://t24.com.tr/…tail.aspx?cat=34&newscode=124719

  edit: 2003'den beri olduğu ve 2011'de farkedildiği için komik olmayan, şakası yapılamayacak parktır. gülmeyin ibneler! 8 sene önce eğlenecektiniz, ne o ısıtıp ısıtıp çorba gibi? en nihayetinde kayalıkla alakası olmasa da şehit olan erler var, bi de adını yanlış yazıyonuz a.k? ne yavşak insansınız? gülüncek bişi varsa anlatın da hep beraber gülelim...*
 • 2003 yılından beri orada olan parkın haberini 2011 yılında yapanlar, üstüne bir de şehit olmuş bir askerin ismini bile doğru düzgün öğrenemeyerek toprak karıştır şeklinde dalga geçercesine yazmışlardır.
  hakkında yapılan haberde ana konu ikizce* kayalıkları üzerinde ortaya çıkan sorun ve yapılan askeri müdahale esnasında türk askerinin şehit olmaması, buna rağmen yapılan parka kardak şehitleri adı verilmesi. şehit olan askerlerin kardak sonrası bölgeye giden ve bu kriz sebebiyle eğitim yapmaya başlayan askerler olması ise sığırlar için olmasa bile insan olanlar için bir anlam ifade etmelidir.
  kayalıklara yönelik olarak operasyon düzenlendiği esnada havada olan komşu ülkeye ait helikopter arızalanmış ve bölgedeki türk deniz kuvvetlerine ait gemiler helikopteri üzerlerine davet ederek inebileceğini bildirmiş olmalarına rağmen yunanistan buna izin vermeyince helikopter düşmüş ve personeli hayatını kaybetmiştir. yunanistan da askerlerinin heykelini dikmiştir.
  türkiyede ise bir kaydırak ve salıncağa isimleri verilmemelidir. gerek de yoktur.
  bence de kaldırılsın.
 • kardak krizi sonrası düşen skorsky’de şehit olan 5 sat komandosu'nun isimleri aşağıdaki gibidir;

  (bkz: aykut tetik)

  (bkz: bülent usta)

  (bkz: ahmet selçuk)

  (bkz: ali ihsan çakmak)

  (bkz: ahmet toprakkarıştıran)