• babalarının 64 yaşında kadın olmak için ameliyat masasına yatacağı bahtsız kardeşler. kadın olmanın avantajlarından aile boyu faydalanmak için daha neler yapacaklar acaba.
    biri götünü büyüttü, diğeri dudağını. eski dede yeni ninemizde kim bilir ne yapar.
  • siyahilere ozel ilgisi olan kardesler. nedenini isvicreli bilimadamlari arastiriyor.
  • vakti zamanında rapçilere vermek için birbirlerine yemin etmiş kardeşler. kim şimdi kanye ile evli zaten, khloe de french montana ile takılıyormuş bu aralar. jennerlardan kendall ise garanti bir nba oyuncusu bulacak gibi.

ermeni asıllı karslı bir ailenin kızı olarak kendilerini çok kıskanmaktayım. bu kızlar nerede ben nerede... entry yazayım yaz okulu yapayım, ucuz uçak biletlerine bakayım anca. durun ağlayıp geliyorum.
  • ryan seacrest'in dunyayi yoketme plani..
  • kendall hariç alayında kocaman göt, hepsinde zenci sevdası. biri bu aileyi zenci yarağı yemezseniz sizi gündemden düşürürüm falan diye tehdit ediyor sanırım. lan kylie sen bari uymasaydın bunlara be, verdiğin yetmedi bir de velet peydahladın koduğumun tipsizinden.
  • kendinden menkul ikoncan ilan edildikleri bugünlerde havalarından geçilmeyen bu üç kevaşenin daha birkaç sene önce giyim kuşam zevki açısından ne hallerde olduğunu görmek için: tıklayasın

.
  • hayatımda bu kadar pespaye, utanmaz, paçoz olup bunu ailece meşru hale getiren ve bundan eşek yüküyle para götüren insanlar görmedim, sırf götten oluşmuş organizmalar. onlara bu yolları öğreten kevaşe anaları da ayrı dert. baş yüzsüz kim akan sütünden abuk yüz botoxuna kadar ekrandan gösteriyor, fake duygu selleri, şirin bacı kavgaları vesaire gırla gidiyor. şimdi bir de göt ebadında ve sınır tanımaz arsızlıkta kendilerine taş çıkartan bir kadın bulmuş sömek kafalı erkek kardeşleri onla atışıyorlar. tipi kusturucu, ghetto whore denen tür tam.
    bu arada bacıların hepsinin babası değil bruce jenner (hani altmışından sonra kadın olan son kızların babası, eski atlet). adam baktı ki bu ailede sarkık davul göt, siyah saç ve kadınlık para ediyor, etrafında bunları göre göre herifin erkekliği kurudu, al işte cici babaydı oldu sana cici anne. neyse, yoklukta gideri var diyelim, psikolojisi bozulmasın. ben zaten oldum olası bu amerikalıların kendileri ile fazla barışık olma olaylarını anlayamadım. o kadar rahatlar ki kızlardan biri geçen "hayatımda beyaz penis görmedim" gibi bir açıklama yaptı. bu ifşaat kime neye hizmet ediyor acaba?
    son sözüm sana bruce 'um şimdiki caitlyn'im : sende onlardaki göt ve çoban kızı saçı ne gezer? sen bir kumral mature güzelsin. bir de keşke 60 dan önce cinsel kimliğini bulsaydın, oldukça hüzünlü sana bakmak.
    durduk yere yine niye tiksintim depreşti şimdi bunlara benim ben de anlamadım. en çok seni seviyorum bruce, çok hanım hanımcıksın. valla ironi yok, gerçekten.
  • dünyalı varoşlar...
    tabii şimdilik, yarın ünlerini nereye taşıyacaklarını bilemeyiz! ailecek ilginç bir magazinsel hikayeleri var, gündemleri hep dolu, nereden nereye dedirtiyor adeta; kardashian ailesi
  • zamanında nasıl bir anda ünlü oldular anlamak güç. hiç kimsenin tanımadığı, bilmediği birileriydi.
  • sevgili ayıcığımız ted'den gelsin: tıkla

.
hesabın var mı? giriş yap