şükela:  tümü | bugün
  • büyükbaş hayvanların hangi isimle anıldığını bilmeyen kişi.
    (bkz: mal)
  • fotoğraftaki arkadaşın dişi versiyonu.

ahahahahaahahahahaah

http://www.trkafem.com/…im-milyoner-olmak-ister.png
  • beni en çok bu insanların mezun olup topluma karışma ihtimalleri korkutuyor ki o twitter adresi doğruysa fena kere fena. geçende de bir avukat adayı siz benim ancak müvekkilim olabilirsiniz gibi bir şeyler saçmalamıştı yarışmadan sonra... bilemiyorum herhal ben çok yaşlandım... tanım mı ilginç bir şekilde yarışmadan çok önce başlığı açılmış şahsiyet.
  • 100 kelime dağarcığıyla kim milyoner olmak istere katılıp 5. soruda mal cevabını bilemeyerek mal durumuna düşen kişidir.
  • ne sanatçılar, bilim adamlarının itin götüne sokulduğu bu ortamda cansiperhane savunulmasını tuhaf bulduğum yarışmacı.
    besi hayvanı derkenki kararlılığı takdir edilesidir.

tüm zamanı fizik problemleri çözerek geçen bir bilim adamının bu soruyu bilmemesini kimse yadırgamazdı, ama tür twitter ünlüsü edasındaki tiplerin ilk sorularda bu yarışmalarda elenmesi büyük zevk vermektedir. çiftçi bir dayı bu yarışmada elense hiçbirimiz sevinmezdik, ama bu tipler elenince seviniyoruz, mal esprisini de uzun süre bünyesinde taşıması da ayrıca sevindiricidir.
  • twitter hesabını inceleyince yazdıklarımdan dolayı kendimden utandığım yüce insan.

popstar jürisi bülent hanım'la beraber, gerçek bir ekol, mücadele, fikir ve dava adamı. geleceğin ne geleceği günümüzün başbakan adayı. kendisini eleştirenler bok yesinler afedersiniz. bu kişi asla eleştirilemez, eleştirilmesi söz konusu bile değildir. şu ana kadar yaptıkları yapacaklarının göstergesidir. neyse boş boş konuşmayalım yaptığı icraatler zaten yeterince açıklayıcı.
  • bi bu hanım arkadaşa ve gibi olanlara bakıyorum sonra dönüp bi de kendime bakıyorum...
    neyse amk...
    sorunun cevabının yanlış olduğunu öğrendiği andaki surat ifadesi meme'lik bi ifadedir. caps falan hazırlardım da, çok zor be şimdi sözlük... uğraşamam valla... keşke bu kız kadar hayat enerjim olsa... millet mutlu lannnn.... vay amk....

edit: ayrıca asıl problem bilemediği soruda değil, yarışmaya giriş anından itibaren çizdiği beyaz türk tavrı, yersiz aşırı kendini gösterme güdüsü, son dönem popüler kültürüne ait taşıdığı elitist imaj, şımarıklık tüm bunlar ve benzeri unsurlarla birlikte oluşturduğu rahatsız edici profil. bi de üzerine böylesine saçma bi soruda anlamsız bir cevap verince herkesin yağları eridi...

allahaşkına arada kullandığı gereksiz "falan" sözcüğü, bir hışımla itici bi halde kendini tanıtmaya çalışması gerçekten de sinir bozucu değil miydi...

ve de; taa mum ışığı hakkında olan sorudan itibaren böyle bi saçmalık yapmaya meyilli başarısız bi yarışmacı profili de çiziyordu zaten. şimdi "malın ne demek olduğunu hepiniz biliyosnuz sanki yeaaaaaaaaaa" saçmalaması da yapmayın... evet hepimiz biliyoruz... ha insanlık hali. bilmiyomuş. bazen olabilir böyle şeyler diyin yine amenna... ama dediğim gibi sorun zaten kızın kendinde...
  • twitter sayfasına baktım da abartılacak bi olayı yok. kendi halinde mal mal espriler yapıyor. takipçisi değilsek bizi ilgilendirmez. vakit dağılma vaktidir dostlar.
  • neden bu kadar gündeme geldiğini anlayamadığım gereksiz insanlardan birisi. aslında gündemimizde boş insan eksikliği de yoktu.