şükela:  tümü | bugün
  • mehmet aslantuğ, ayça bingöl, nur fettahoğlu, furkan andıç, afra saraçoğlu, murat daltaban, alara turan, batuhan ekşi ve nilay erdönmez’in olduğu star tv dizisi.

https://televizyongazetesi.com/…rlarla-dolu/1075573
  • mehmet aslantuğ`un kalitesine oyunculuğuna asla sözüm yok ancak bu fragmanları gördükçe içim kararıyor ve kanal değiştiriyorum. arz talep durumu sanırım türk halkı böyle tarz seviyor.
  • buram buram kezbanlık kokan yeni dizi.
  • mehmet aslantuğ hatrına ilk bölümüne bir bakıcam ama her yanından varoş hikayesi akıyor . umarım mehmet bey klasına yakışan bir projede yer almıştır .
  • (bkz: kuzenler)

serbest çağrışım: doktorlar
  • çocuklardan zengin olanın adı hayal, fakir olanın hayat
    çok yaratıcı gerçekten.
    (bkz: hayaller hayatlar)
  • demin kanalları karıştırırken buna denk geldim. bi baktım aşkı memnu peyker oynuyor. peykerin hatrına biraz izledim bir de ne göreyim? öyle bir geçer zaman ki cemile. sanki ebemi görmüş gibi sevindim. hem de yine kocasından dayak yiyor. türk televizyon tarihinin en büyük antagonisti ali kaptan gitmiş yerine kel bi koca gelmiş. saç yönünden ali kaptanla yarışamayacak ölçüde kel olsa da kadına şiddet konusunda pek geri kalmamış bu eniştemiz de. neyse. izledim bi yarım saat kadar. aşkı memnu peykerin kızını “instagramda anan kadar takipçin yok” diye ezmesiyle kapatmam bir oldu.

hülasa unutulanlar dışında türk dizilerinde değişen bir şey yok. konseptler aynı. araya instagram takipçi sayısı üzerinden ayar vermeler filan eklenmiş sadece. eee metin yazarları da işi biliyor. böyle iq ortalamasına böyle senaryo.
  • kerli ferli saygın tiyatrocular neden böyle şiddet dolu varoş dizilerde oynamayı kabul ediyor anlamıyorum. saygım azalıyor hepsine. para bu kadar mı herşeyi satın alabiliyor?
  • kızı ve kendisi kocası tarafından dövülen ve hatta öldürülmek üzere olan bir kadın kocasını yaraladığı için hapise atılıyor.devlet kızı korumaya almıyor.aynı adam eve geliyor,bu defa kızı zincirleyip kömürlüğe kilitleyip işkence yapıyor.tamam allahlık bir ülkeyizde o kadar değil yahu.bu işi takip eden savcı,hakim,polis,sosyolog yok mu.kadın cezaevinde kızından haber alamıyor,cezaevi müdürüne,yönetime ,mahkemeye ,devletin tuttuğu avukata gidin şu kızıma bakın hayatı tehlikede der.masal gibi senaryo mu olur kardeşim.kadın kocasından şikayetçi olmadı mi? bu kız nerde ne yapıyor diye devlet sorgulamıyor mu?