şükela:  tümü | bugün soru sor
 • fragmanı çıkmış olan film.

  https://youtu.be/62ecg944ojy

  "suriye savaşı niye başladı" sorusuna ilk defa türkiye'nin ve özgür suriye ordusu'nun yani dünyanın suriye adına resmi otorite saydığı meşru muhaliflerin gözünden anlatılmış.

  fragmana bayıldım. zalim esed'in ve zorba baas rejiminin insanlara neler yaşattığını, ne zulümler yaptığını anlatarak savaşın çıkışını anlatacaklar belli ki. görüntü kalitesi ve oyunculukların çok iyi olduğu fragmandan bile anlaşılıyor zaten.

  bu film aynı zamanda dünyada suriye savaşı'nı anlatan ilk film. sözlük mezhepçileri kesin bok atmaya başlar birazdan ama bu film sayesinde zalim esed'in katliamları da dünyanın gündemine getirilmiş olacak.
 • film galiba 6 yaşındaki kızı demirlere bağlayıp iç organlarını çıkartan köpeklerin niye haklı olduklarını anlatıyor sanırım. 6 yaşındaki bir kzı öldürmeleri kesinlikle çok gerekli ve elzemdir, dinci köpekler bunu açıklayacak sanırım.

  o değilde zamanında anası fetönün gönderdiği herkesin altına yatan köpekler gene havlıyorlar, bu köpeklerin anası bugünlerde ak itlerin altına yatmak ile meşgul ama merak etmesinler devran döndüğünde bu babası belirsiz itlerin analarının sadece yüzüne tüküreceğiz, fetöcüler gibi ya ada ak itler gibi becermeyeceğiz biz fetöcüler ya da ak itler gibi sapık değiliz çünkü
 • suriye'yi kana bulayan islamcı köpeklerin yeni bir yalan propagandasıdır. ulan ne kadar güzellemeye çalışsalar da tipleri bile ele veriyor ne kadar karanlık ve aşağılık olduklarını. istedikleri kadar çabalasınlar suriye'de direnen kahraman esad ve askerleri kazandılar. burda ancak böyle yalan dolan filmler çekip kendi aralarında gazlarını alırlar.
 • bu filmin yarrak gibi olmama olasılığı = yok.