• tamamen can sıkıntısından duştaki abiye soğuk suyu kafasından aşağı dökmek.
  • küçükken evde tek kaldığımızda ölmüş taklidi yapardım.o da başımda "abla ölme"diye ağlardı. ahaha bunu niye yapmışım ya :)
  • kardeşim küçükken mösyö dememize çok sinirlenirdi (sebebini hala bilmiyoruz). bazen sinirden ağlattığımız olurdu. *
  • geceleri korku hikayeleri anlatırdım sonra yanımda yatmak isterdi.ben 2 lira karşılığında yatağın dış tarafında, 5 lira verirse duvar tarafında yatmasına izin verirdim. komik olan bazen o kadar korkunç hikayeler anlatırdım ki salak gibi uydurduğum hikayeye benimde inanıp çişe gidemediğim falan olurdu. güzel günlerdi. bu sırada kardeşim, seni çok seviyorum.
  • en küçük olduğum için hep eziyet gören taraftaydım.
  • benim en eziyetlerim abimden değilde genel olarak kuzen tayfasından olmuştu.
    beni halıya sarıp bırakıyorlardı sonra o halıyı fırlatıyorlardı. hatta ve hatta beni bu süpürge demirine ellerimi kollarımı ve ayaklarımı bağlayıp kuzu çevirme gibi sallıyorlardı. daha sonra dönen sandalyeye iplerle bağlayarak köpek gibi döndüryorlardı
  • çayına şeker yerine tuz atmak:)
  • abilerim kollarımdan tutup kollarımı yüzüme savurarak beni bana tokatlattırırdı.

rabb'im, yüce allah'ım, büyüdüğüm için teşekkürler.
  • ablam oyuncaklarımı camdan aşağıya atarak yaptırmak istediklerini yaptırırdı.
  • ablamın tv karşısında beni bir sandalyede zorla oturtarak teletabi izletmesi. şükür bu günlere gelebildim.
hesabın var mı? giriş yap