• eve de teslimat yapıyorlar. hem de ilk seferde telefon nosunu kaydedip her aramada adres sormayan teknolojik böcüklerden bunlar. simitli pizzasını afiyetle tüketiyoruz ailecek.
  • efendim anneme küçükken pizza hut diye tutturur kadını işinin gücünün arasında eteğinden çekiştirir ağlardım. pizza da pizza diye. tabi o zamanlar böyle evlere servistir, her mahalleye 3 pizzacıdır... bu tip küçük italyan mahallesi zevklerinden mahrum olduğumuzdan kadın beni dışarılarda pizza hut avına götürmek yerine pizzamsı kare birşey yapardı. börek diyelim. böööle kare, sucuklu kaşarlı domatesli ekmek diyelim. ben de lahmacunla pizzayı bile birbirinden ayıramayacak bir gurme seviyesinde olduğumdan o dönemlerde, pizza niyetine yerdim. o yüzden anne pizzasıdır kare pizza.
  • adanada reşatbey mahallesinde bulunan pizzalari kare olan* küçük ve sevimli pizzacı.adı kare pizza oldugu için mi pizzaları kare , yoksa pizzaları kare oldugu için mi adı kare pizza bilemiyorum ama pizzalar kare olunca tadı degismiyor; bunu biliyorum artık.ayrıca hemen karşısında ki fotografya adlı cafeye pizza desteği vermektedir.
  • kendilerinden pizza söyleyecekseniz kesinlikle acılı söylemeyin. iki gündür tuvalette çektiğim çileyi bir ben bilirim.
  • pizza der demez akla geliveren prototipi kırmış ve adana'da nam yapmış bir pizzadır... tadı da güzeldir... kare pizayı yapanlar kare de ısrar etmemekte yaş pastalar gibi isteğe uygun da hazırlayabilmektedirler... misal kalp şeklinde pizza da yapıolar...
  • little caesars'in [yaeae] insani resmen yoran pizzasi. 3 kisi yedik 2 kisi birer adet dilimi birakip ardindan direkt "la nasi yordu adami ha..." demek suretiyle* uyku moduna gecti.

ozetle: hamuroverflow.com. hamur.stackexchange.com.
    [bana baska bi turlu etki etmis gibi]
  • bir zamanlar pizza hut da sicilya usulü zeytinyağlısını yapmıştı.. pek sevmiştik ama devamı gelmedi..
  • münih´te leopoldstr. de mc domaltin yaninda vardir bunu yapan ve sokaga satisi bulunun bir pizzaci. üzerine tabasco döküp yana yana yemek elzemdir o pizzayi o derece güzeldir. ibne 1.80€ aliyordu bir dilime o ayri.
  • malzemesi bol olsa da hiçte uygun fiyatlı olmayan pizzacı. karışık pizzaya çektikleri fiyata dominos pizza'dan iki tane orta boy pizza yiyoruz.

ayrıca pizzaları da eskisi kadar güzel değil. kim ne derse desin popüler oldukça kalitesi düşen pizzacı.
hesabın var mı? giriş yap