şükela:  tümü | bugün
  • başlığının açılması artık elzem olan bu vatandaş kansas city chiefs'in çaylak running back'i olup ilk 3 maçında rakip savunmaları tarumar etmiş, carry başına 8.5 yard alarak tek başına first down alabilen bir panzere dönüşerek 3 maçın sonunda 401 rushing, 137 receiving ve toplam 6 touchdown ile tarihin en iyi çaylak başlangıçlarından birine imza atmıştır. fantasy aleminde standart puanlı liglerde aldığı 90'a yakın puan ile ortalığı bayram yerine çevirmiştir. bir nevi alex smith'in yeni can simididir. rastalı saçları ile jamaal charles, ricky williams kırması bir legend'a dönüşmesi muhtemel.

    bu adamın topu alıp koşmaya başladığında verdiği güveni ancak cem yılmaz'ın arog filminde sırtında buzdolabı ile hacı abiyi almaya gittiğinde hissedebildim.*
  • tarik cohen bir de bu vatandaş bu sene nfl’e keyif kattı gerçekten, ilk carry’de fumble yapması ve hatta spikerin dediğine göre kolej futbolunda oynadığı seneler boyunca hiç fumble yapmamasına rağmen nfl’e fumble ile başlaması da ilginç bir anekdot ama ondan sonraki performansı oldukça iyiydi.
  • nfl'de 1970'den beri ilk sezonunda rushda lider olan 6. oyuncu. ilerde ismini sık sık duyacağız gibi görünüyor.