şükela:  tümü | bugün
  • no mythologies to follow albümünü bu sene çıkartmış danimarkalı. kısaca *
  • 1988/odense doğumlu danimarkalı şarkıcı.

www.momomoyouth.com
  • ilk ve şuan için tek stüdyo albümü (bkz: no mythologies to follow)dır.

track listesi ise şu şekilde;

1. "fire rides" 3:27
    2. "maiden" 3:46
    3. "never wanna know" 4:13
    4. "red in the grey" 3:46
    5. "pilgrim" 3:52
    6. "don't wanna dance" 3:15
    7. "waste of time" 3:35
    8. "dust ıs gone" 3:49
    9. "xxx 88" (featuring diplo) 3:41
    10. "walk this way" 3:42
    11. "slow love" 3:37
    12. "glass" 3:16
  • sahne isminin okunuşu mo değil "mö".

çok çok güzel değil belki ama insanı kendisine kilitleyen bir enerjisi var.
    seni seviyorum möööööö!
  • sesi hafif çatallı, çok güzel iskandinav kadın şarkıcı.

2015 yazına gümbür gümbür giren şarkısı ve o güzel sesi için buyrun
  • farklı bir enerjisi ve güzelligi olmakla birlikte kulaga cok hoş gelen bir sesi var buyrun
  • (bkz: #52656854)
  • adeta bir tatlılık abidesi.

aynı zamanda "perfection is so fuckin boring" diyen, şeker mi bal mı bilemediğim abla.

buyrun burdan yakın, ne demek istediğimi daha iyi anlicaksınız: https://goo.gl/0vdpzt

öyle ki, insan kendi kendini sorgulamaya başlıyor; şu 3 günlük dünyada neden böyle insanların daha çok olduğu biyerlerde yaşamıyorum ki ? ara sıra bi gece dışarı çıkıyorum, vay emenike! ortalık parayla birbirine hava atmaya caka satmaya çalışan öküzlerle dolu. ve tabi bunlara tuzlukla koşan mallar...

aman orası apaçi kaynıyo, of burası kıro dolu derken kendini anca hipster bi mekana atarsın ki orda da sağım solum önüm arkam herkes "ı am the best".
    insan çıktığına çıkacağına pişman oluyor. halbuki şöyle doğal insanlar olsa biraz etrafta; gülsek, eğlensek, hoşca vakit geçirsek...
    ama yoook, herrrrr tarafı memleketimin pazar yeri. nası bi cinsel açlığın afrikasıysa aminko, nefes alınmıyor.
  • ayrıca şu performansı mutlaka izlenmesi gereken abla: https://goo.gl/phssqj

bu aralar popüler olan sikko dj snake şarkısıyla tanınmaya başlamış olsa da, kendisi bambaşka bişey aslında.
  • gerek yüz yüze muhabbetlerde gerek internette bu kadına sürekli çirkin şeklinde ithamlarda bulunuyorlar, bunları gördükçe duydukça ben kahroluyorum ya. sadece ben miyim kendisini gayet farklı ve güzel bulan anlamıyorum. çirkin değil sadece alışılmış güzellik standartlarında değil o kadar. hatta o havasıyla bana gayet güzel geliyor. çok doldum bu konuda sözlük. neyse, eyyorlamam bu kadar. müziğinden bahsedecek olursak da, ilk albümüyle* gayet başarılı iş çıkartmıştır kendisi. devamı gelsin temennisinde bulunuyor, severek dinliyoruz.

p.s.: lean on'u dinlemekten de hala bıkmadım.