şükela:  tümü | bugün
 • will and grace dizisinde grace adler'ın zengin, alkokik ve tembel asistanıdır. megan mullally tarafından canlandırılır.

  megan mullaly bu rolle 2000 ve 2006 yıllarında en iyi kadın yardımcı komedi oyuncusu emmy ödülünü almış, arada kalan yıllarda da bu ödüle sürekli aday gösterilmiştir.

  (bkz: jack mcfarland)
 • gözlük tasarımları ile tanınan yeni zelandalı tasarımcı.

  http://www.resetmagazine.net/…ayi32/moda/karen.html
 • sabah kahvaltısını bile içebilecek absürdlükte ve düşkünlükte alkol bağımlısı, duygusuz, zengin, acımasız will and grace karakteri. megan mullally tarafından canlandırlmıştır, çoğu will and grace izleyicisi jack mcfarland'ı dizinin en komiği olarak gösterse de kanımca yerlere yatıran asıl komiklik karen walker'dır.
 • will and grace dizisinin, dizinin tüm diğer karakterlerinin vampir, cadı, büyücü ya da uzaylı olduğuna dair şakalarına maruz kalan şahane karakteri. kendisinin büyük buhran'a (1929) şahit olduğundan sıkça bahsedilir dizide, veya tüm diğer karakterlerin 70'lerinde olduğu "ileride bir tarih" temalı bölümlerde yaşından ve daşlığından hiçbir şey kaybetmediği görülebilir.

  sürekli içer, içmediğinde mutlaka haplanmıştır, hatta çoğunlukla ikisini birden yapar. ayık görülmemiştir hiç. "insan" olmadığına, kalpsiz/duygusuz olduğuna dair hiçbir şakaya da itiraz etmez, hatta gülmekten gebererek onaylar falan hepsini. dümdüzdür, direkttir, hayatta sevdiğim (sevebileceğim) tek alkolik olabilir.
 • türkiye'deki yüzü olarak linet kardeşimizde karar kılmış markadır aynı zamanda. allah allah. bi bahar yorgunluğu var bünyelerde ama anlayamadım. sektör nereye koşuyor?
 • çılgın kadın. "işte tam da aradığım güneş gözlüğü bu" diyenlerin tasarımcısı. bi'denişik.
 • güneş gözlüklerinin ne derece kaliteli olduğunu merak ettiğim marka. çok beğendiğim bir modeli var alıp almamakta kararsızım.
 • will & grace'in ikonik karakteri... bir gay ikon olarak kabul edilen karen walker'ın en önemli özelliği ayık gezmemesidir. sayesinde martin'iyi merak etmiş ve baş içeceğim yapmışımdır...
  "her yerinde senin adının yazılı olduğu bir sahte gülüşüm var"
  "buzlanmış bir bardakta servis edilmediğin sürece dudaklarıma 4 adımdan fazla yaklaşma"
  " oturacak yerden bahsetmişken, sen üzerine oturacak eğlenceli bir yer gibi duruyorsun"
  "üstündeki bluz kadar basitsin"
  "hiçbir şey harika bir aşağılamadan daha iyi hissettiremez"

  gibi replikleri ile beni hala güldüren ( 5 kere tüm sezonları seyredip tekrar baştan başlıyorum) mükemmel karakter... karakterin yansımalarını bazen yalan dünya'da nurhayat karakterinde görmekteyim... karen walker rules...
 • beni kahkahalara boğan, bencil, eğlenceli, küstah ve kesinlikle seksi kadın. hastasıyım. :) honey. what is this? what's going on? what happening?