şükela:  tümü | bugün
  • beyoğlu atlas pasajı'nda bulunan t-shirt, kupa, hediyelik eşya, aksesuar vs. dükkanı.

üç yıl önce halep pasajı'ndaki köstebek'ten satın aldığım karga t-shirt'ün renginin ve baskısının hala solmamış olması ürünlerinin kalitesini gösteriyor. ancak en güzel t-shirt kalıbı color bar (tv test) baskılı siyah t-shirt'te kullanılan kalıptı. keşke o kalıbı hiç bozmasalardı. yine de seviyorum ürünlerini.

http://www.kargashop.com/
  • ürünler bence gerçekten güzeli, kumaş kalitesi vs. şahane.

ama internet sitelerinden alışveriş yapmak gibi bir hataya düştüm. internet sitelerinde alışveriş yaptığınız zaman takip edebileceğiniz bir kargo takip nosu gözükmüyor. sipariş ettikten 1 hafta sonra siparişe ne oldu acaba diye mail attım, cevap veren yok. iş yeri telefonu zaten çalışmıyor.

buranın sahibini facebook'tan bulup anca iletişime geçebildim, şaka gibi. mng kargo beni bulamadığı için ürünü teslim edememiş ve geri dönmüş, klasik kargocu yalanları. aynı senaryo 1 ay içinde 2 kere daha tekrarlandı. en sonunda tişörtlere 1 ay sonunda kavuşabildim. internetten satış yapmayın demiyorum, hobi olarak gene yapın. kargo firmanızı da düzgün ayarlayın. en azından sahibi iyi niyetli biri.