şükela:  tümü | bugün
  • beyoğlu atlas pasajı'nda bulunan t-shirt, kupa, hediyelik eşya, aksesuar vs. dükkanı.

üç yıl önce halep pasajı'ndaki köstebek'ten satın aldığım karga t-shirt'ün renginin ve baskısının hala solmamış olması ürünlerinin kalitesini gösteriyor. ancak en güzel t-shirt kalıbı color bar (tv test) baskılı siyah t-shirt'te kullanılan kalıptı. keşke o kalıbı hiç bozmasalardı. yine de seviyorum ürünlerini.

http://www.kargashop.com/
  • ürünler bence gerçekten güzeli, kumaş kalitesi vs. şahane.

ama internet sitelerinden alışveriş yapmak gibi bir hataya düştüm. internet sitelerinde alışveriş yaptığınız zaman takip edebileceğiniz bir kargo takip nosu gözükmüyor. sipariş ettikten 1 hafta sonra siparişe ne oldu acaba diye mail attım, cevap veren yok. iş yeri telefonu zaten çalışmıyor.

buranın sahibini facebook'tan bulup anca iletişime geçebildim, şaka gibi. mng kargo beni bulamadığı için ürünü teslim edememiş ve geri dönmüş, klasik kargocu yalanları. aynı senaryo 1 ay içinde 2 kere daha tekrarlandı. en sonunda tişörtlere 1 ay sonunda kavuşabildim. internetten satış yapmayın demiyorum, hobi olarak gene yapın. kargo firmanızı da düzgün ayarlayın. en azından sahibi iyi niyetli biri.
  • bir adet tok ve kaba satıcıya sahip mağaza. zaman zaman girip alışveriş yapmışlığım vardır buradan. geçen hafta termos, kupa ve telefon kılıfı aldım kendime. arkadaşım kılıfımı çok beğenince ona da kılıf almak ve başka bir tanıdığıma hediye kupa almak için gittim bugün ama sahibi kişinin umursamaz tavrıyla karşılaştım. kimse kimseye iyi davranmak zorunda değil ama selam vererek girdiğim halde bir karşılık alamadım. sorduğum sorulara direkt yok diye homurdanması ayrı bir kabalıktı zaten. kendilerine bu kadar ilgisiz ve kaba davranmasının yanlış olduğunu söyledim ve yine kabaca evrak işlerim var diye bir yanıt aldım.
    birkaç yan mağazasından arkadaşıma kupa aldım satıcı çocukla konuştuk, karga'nın zaten ne zamandır tok satıcı olduğunu artık pasajda kendilerine bile selam vermediğini söyledi. nedir yani işlerin daha iyi olunca burnu yere düşse almayacak sendromuna girmek.