şükela:  tümü | bugün
  • düşünmenin de öğrenilmesi gereken bir fiil olduğunu sayesinde kavradığım için kendisine minnettar olduğum sosyolog bir ekşi sözlük güzel yazarı.
  • spoilerdan şikayet eden entrisinde spoiler veren sözlükçü.
  • spoiler vererek spoiler verenlerin uçurulmasını isteyen yazar.
  • iyi bir okur, iyi bir sosyolog ve hepsinden önemlisi iyi bir dost. pozitif prensesim benim.
    sesi de efsane demiş miydim? onu da unutmadan ekleyeyim :)
  • dikkat bu entry günah çıkarma içermektedir.
    bu kadar güzel bir insanın doğum günüsü nasıl unutulurdu? böyle bir günü unutmak için gerekli olan vefasızlık seviyesi nedir diye sorsalar, ölcü birimi olarak kendimi verirdim. evet evet, vefasız olduğum doğrudur. lakin sayın kargalarin tanrisi'nın pamuk gibi yüreği benim vefasızlık düzeyimin tam aksi yöndedir. kocaman kalbi ile yine sarıp sarmalar bu vefasız dostunu. sarar di mi?
    iyi ki doğmuş canım arkadaşım. iyi ki aynı sıraları paylaşmışız da tanışmışız.
    live long güzel insan e mi!
    edith piaf: tanım eklemeyi unutmuşuz efenim. o zaman here it comes: okunulası, okutturulası entryler kraliçesi bir ekşi sözlük yazarı.
  • ilk defa birisinin nick altına yazacağım. dur bakalım bir deneyeyim.

hep abim ya da ablam olmasını isterdim, kendisi benim manevi ablam. yani o da kabul ederse öyle. :d azarlanmaya karşı çok net bir tepkim olur ama o azarlayınca pek takılmıyorum. (tamam biraz kızıyorum da çok değil.)

gecenin birinde hukuk yazmadığım için evden atıldığımda bana evini açmış, çevresindeki herkese karşı yardımsever, dünya tatlısı bir insan.

iyi ki varsın lord of the crows.