şükela:  tümü | bugün soru sor
 • normal dort adet cebe ek olarak yanlarinda dizden hemen biraz yukarida cepleri bulunan ve askerlerin giydikleri pantalonlarin modeli ornek alinarak dizayn edilmistir. rahatligi ve bolluguyla dikkat ceker.
 • hala bir miktar moda olan pantolon
 • arkeologların vazgeçilmezidir; mala olsun, fırça olsun, kalem olsun, metre olsun doldur doldurabildiğin kadar.
 • oturunca cüzdanın göte yaptığı işkenceye ve ön ceplerde oluşan yer kapma savaşlarına bire bir nefis buluş.

  şöyle biraz da bol olunca evdeki pijama rahatlığı leveline kadar çıkabiliyor. 501'in pici olduğum dönemlerde ne zorlandım arkadaş o cüzdan yüzünden. uzun süre oturunca cüzdanın baskısından sağ lob bir cm içeriye giriyordu neredeyse. cüzdan vücudun parçası haline geliyordu. kargo pantolondan sonra cüzdanı yan cebe taşıdık da kurtulduk. ön ceplerde anahtar, telefon, bozuk para üstü gibi kabilelerin çıkardığı savaşlar da bitti. valla bunların yer kapma savaşından hem cepler şişik, boktan bir hal alıyor hem de baldırıma batmadık anahtar kalmıyordu. sonra elini fare kapanı gibi cebe sokup anahtarı, bozuk parayı çıkarmak da bela. jigsaw tuzağı gibi, eli bir soktun mu bir daha geri alamıyordun. kargo tahta çıkınca neyse ki bu acılı günleri atlattık. ferah ferah valla. mis.
 • erkeklere +10 karizma katan şeylerdendir.
 • avukat pantolonu. işlevli, şık, rahat ve ceplerine doldurabildiğin kadar para doldur, zengin işi.
 • cinsiyet, meslek ayırmadan herkesin rahat rahat giyesi pantolondur. boldur, rahattır, kızlar için çanta taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırır. e daha ne olsun ki?
 • gün içerisinde öküz gibi koşturuluyorsa pek işlevli, tapınılacak pantolon. gerçi hayatın koşmaca kısmı sona erip, masabaşı kısmı gelince yerini kota bırakıyor, o da mümkün olabilirse tabi.
 • bunu giyen / giymeyi dusunen kizlarimiza laflar hazirladim.

  kizlar,
  oncelikle skinny jean denilen kliseden kurtuldugunuz icin sizi tebrik ediyorum. aferin, iste boyle hamleler gormek istiyoruz sizden.
  ve fakat, gormemis gibi saldirdiginiz bu kargo pantolonu giyerken dikkat etmeniz gereken bazi hususlari da nacizane hatirlatmak isterim.
  zira goz zevkimi bozmakta olanlariniz var aranizda.

  -bunu dar bir bluz, t-shirt vs ile kombinlemelisiniz. dar olmali ustunuz. zaten bol bi' pantolon giyiyorsunuz. bi' de ustune bol t-shirt giyip cool imaji verdiginizi saniyosunuz ama, no no no... buyuk yanilgi...
  -dusuk bel olmayan kargo pantolon giyme gibi bi' niyetiniz varsa, yikilin karsimdan. dusuk bel olmasi sart!
  -kargo pantolon giyiyorsunuz diye disiliginizden odun vermemelisiniz. misal, gobeginizi azicik acikta birakabilirsiniz.
  -kargo pantolon giyip cakma louis vuitton'u koluna asarak gezenler... allah sizi bildigi gibi yapsin e mi...
  -ha bi' de uzun boylu* ve guzel vucutlu olmalisiniz ki bu nimet size yakissin. boyle degilseniz hemen simdi calismalara baslayin.

  hadi bakiyim...
 • ismi ile müsemma pantolon. tüm yükleri o taşır. eliniz kolunuz serbest kalarak hareket kabiliyeti kazanır. çanta taşımaktan kaynaklanan sırt ve omuz ağrıları son bulur.